UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Zakup wyłącznie oryginalnego kodu
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jarjew
Nowy
*
Użytkownik

Liczba postów: 8
27-02-2014, 19:32

Witam serdecznie,
przed zainwestowaniem w ETS 2 ściągnąłem go z torrentów w celu przetestowania, czy lepszy niż jedynka. O niebo lepszy Big Grin
Jako że piratowania nie uznaję, mam pytanie: czy kupując oryginalny kod, np. na cdp.pl mogę go wpisać w wersję pobraną z torrentów i "uoryginalnić" grę, czy powinienem zakupić wersję pudełkową, a obecną usunąć? Pytam o sam kod, gdyż z linku do pobrania oryginalnej wersji nie będę mógł skorzystać - zmieniłem neta na modem-paluszek z t-mobile i ściąganie plików o takich rozmiarach nie wchodzi w grę.
szybkie cytowanie
TheMrKarolus
Niezły Klient
Niezły klient

Liczba postów: 940
27-02-2014, 19:35

Się nawet zbytnio do piractwa lepiej nie przyznawaj. Co do pytania to najbezpieczniej będzie zainstalować od nowa jeśli nie chcesz mieć ew. problemów. (:
szybkie cytowanie
RadolSzczecin
Moderator
Moderator

Liczba postów: 2,987
27-02-2014, 19:47

Kupując na cdp.pl dostajesz też chyba link do pobrania gry.
Dla pewności działania sugeruje pobrać i zainstalować od nowa oraz uzyć dodanego klucza.

EDIT:
Sam kupiłem na cdp.pl i widzę ze "na półce" mam teraz link od razu już do najnowszej wersji 1.8.2.5.
MASZ PROBLEM Z GRĄ/MODAMI ? Podaj .log z gry

W 'Dokumentach' / 'Euro Truck Simulator 2' / plik 'game.log'
Otwórz plik notatnikiem, skopiuj całą zawartość na forum
umieszczając w znacznikach [ code]ZAWARTOŚĆ PLIKU[ /code]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2014, 19:52 przez RadolSzczecin.)
szybkie cytowanie
jarjew
Nowy
*
Użytkownik

27-02-2014, 20:07

Radol sęk w tym, że moja obecna taryfa internetowa nie pozwala mi na pobieranie gier, dlatego zastanawiam się, czy wystarczy sam kod z cdp.pl wpisać do już wcześniej pobranego przeze mnie ETS 2 z torrentów. Bo jeśli nie, to jeszcze dziś zasuwam do Saturna Big Grin
Pirat wyłącznie do testów czy się spodoba i czy pójdzie na mym laptopie. Cieszę się, że chodzi i jest świetny, więc chcę dać zarobić twórcom to, na co zasłużyli. Piractwa nie uznaję.
szybkie cytowanie
slavoyek
Szef sam sobie
Niezły klient

Liczba postów: 877
27-02-2014, 20:13

Możesz spróbować wklepać kod. Ja tak zrobiłem przy okazji patcha z 1.2.5 na 1.3.1 i zadziałało. Wprawdzie zakupiłem wersję pudełkową (polecam bo jak się nie uda to ryzykujesz tylko utratą save'a i grę możesz zainstalować z płyty bez potrzeby pobierania)

szybkie cytowanie
jarjew
Nowy
*
Użytkownik

27-02-2014, 20:35

Przede wszystkim nie chciałbym dwa razy płacić: za kod, a potem raz jeszcze za wersję pudełkową, jeśli kod nie zadziała na tym torrencie. Stąd ten wątek.
szybkie cytowanie
slavoyek
Szef sam sobie
Niezły klient

Liczba postów: 877
27-02-2014, 20:38

Dlatego polecam kupno pudełka.

szybkie cytowanie
MirM
Siwy gracz :D
Niezły klient

Liczba postów: 2,233
27-02-2014, 20:57

(27-02-2014, 20:07 )jarjew napisał(a): Radol sęk w tym, że moja obecna taryfa internetowa nie pozwala mi na pobieranie gier, dlatego zastanawiam się, czy wystarczy sam kod z cdp.pl wpisać do już wcześniej pobranego przeze mnie ETS 2 z torrentów. Bo jeśli nie, to jeszcze dziś zasuwam do Saturna Big Grin
Pirat wyłącznie do testów czy się spodoba i czy pójdzie na mym laptopie. Cieszę się, że chodzi i jest świetny, więc chcę dać zarobić twórcom to, na co zasłużyli. Piractwa nie uznaję.

Do pirackiej wersji raczej kodu nie wpiszesz i nie aktywujesz takiej gry.

Ponadto ETS 2 jest również w wersji demo dzięki której masz możliwość przetestowania gry przed jej zakupem.

Najlepiej pobrać wersję pełną podstawową:

Kod:
http://www.eurotrucksimulator2.com/download_ets2.php

z polecanych przez SCS szybkich serwisów zewnętrznych. Masz od razu wersję 1.8.2.5 i nie musisz dodatkowo pobierać patchów.

Jeżeli masz wersję gry ETS 2 oraz dodatek Ekspansja Polska to pobierz:

Kod:
http://www.eurotrucksimulator2.com/download_gold.php

Pobieranie w Twoim przypadku plików z torrentów jest błędne, bo tracisz nie tylko transfer pobierania ale i wysyłania danych ( taka jest idea programów torrent - pobierasz od innych i wysyłasz jednocześnie innym).

Kupując grę w wersji BOX w sklepie i tak będziesz musiał pobrać patch, a ten "waży" prawie tyle co cała gra w wersji 1.8.2.5.

Kod:
http://www.eurotrucksimulator2.com/update.php

Zresztą sam sprawdź przeglądając podane linki do stron.

Ponadto nie ma co dramatyzować z ilością pobranych danych w przypadku gry ETS 2. To tylko około 800 MB, a nie wiele GB, jak w w przypadku innych gier, czy filmów.
Zwykłe codzienne przeglądanie Internetu powoduje pobranie około 200-400 MB danych.
Jak raportować błędy na mapie? - czytaj. Gdzie i jak wkleić game.log? - czytaj.
Masz problem z grą lub modami - pisz o tym na forum. Na PW w takich sprawach nie odpowiadam.
szybkie cytowanie

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości