UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Problemy z serwerem.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
portowiec
Niezły Klient
Niezły klient

Liczba postów: 18
24-10-2012, 16:16

Proponowałbym wam kontakt z przedstawicielem home.pl. Kiedy miałem tam forum (ruch trochę mniejszy niż na waszym portalu, ale jednak był). Pamiętam mieli ofertę dla młodych i dopiero startujących a kontakt był szybki, łatwy i przyjemny. Doradzali dosłownie ze wszystkim, w tym gdzie lepiej rzucić reklamy by była większa kasa. To było niestety jakieś 3 lata temu, więc nie wiem jak się teraz zachowują.
Jeśli nie Polska, to wiem że francuskie serwery (obsługa in english) się bardzo dobrze sprawdzają.
Avernus
Zbanowany
*
Zbanowany

Liczba postów: 1
24-10-2012, 16:49

Polecam home.pl Smile
Crossnix
Niezły Klient
Niezły klient

Liczba postów: 43
24-10-2012, 17:46

OVH Wyjdzie taniej niż posiadacie aktualnie Smile + jest taki, że później zawsze możecie zwiększyć pakiet Smile

http://www.ovh.pl/hosting/hosting_www_pr...iczony.xml
kych0
Adept
*
Użytkownik

Liczba postów: 10
24-10-2012, 21:36

(24-10-2012, 15:29 )Piotrek napisał(a): kych0, siedzisz przy mybb a proponujesz coś co nijak nie spełnia naszych potrzeb. 500 giga miesięcznie to robimy bez downloadu ;D

Tu trzeba biznesowego :-)

nie doczytałem wszystkiego bo na telefonie sie lubie czytać dłuższych postów, teraz zauważyłem wszystko i raczej zostaje wam indywidualna oferta pod wasze wymagania Wink

Chodź pewnie z czasem transfer spadnie wraz z popularnością ets2 Wink

ps: przydałby sie wam własny styl bardziej opierający się o css a mniej obrazków, chodź wiem że Adik napracował sie przy tym stylu ale to było dawno.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2012, 21:39 przez kych0.)
Filip
Adept
*
Użytkownik

Liczba postów: 23
24-10-2012, 23:30

Witam. Osobiscie mysle, ze Webd extra pro byłby najlepszym rozwiazaniem, a zarazem w miare sensownie z mozliwosciami konta. tylko mała powierzchnia dysku. Ale mysle ze zgodziliby sie na powiekszenie Wink
kych0
Adept
*
Użytkownik

Liczba postów: 10
25-10-2012, 00:11

Jeśli potrzeba jeszcze opinii na temat danego hosta to można zajrzeć tutaj: http://www.webhostingtalk.pl/ranking
Gilu
Nowy
*
Użytkownik

Liczba postów: 1
25-10-2012, 00:57

A może uda wam się jeszcze wstrzymać przez jakiś czas na tym serwerze? Premiera była dopiero kilka dni temu, więc ludzie się "rzucili" na forum. Za miesiąc, dwa ludowi się gra znudzi to i ruch będzie zdecydowanie mniejszy i może się potem okazać, że będziecie wywalać kasę w błoto. No chyba, że SCS zaszaleje z patchami i dodatkami Big Grin
Piotrek
Administrator
Administrator

Liczba postów: 625
27-10-2012, 22:22

Na nazwie siedzimy dopóki nas nie wyrzucą. W międzyczasie przygotowujemy wariant B

Doprecyzowujemy nasze oczekiwania i wymagania dotyczące serwera. W poniedziałek wyślemy zapytania ofertowe do kilku(nastu?) hostingodawców z prośbą o doradztwo i wycenę.

ETS2 to tylko jeden z serwisów na serwerze, choć faktycznie generujący najwięcej ruchu. Są jeszcze inne serwisy i planujemy dwie inne strony na nim umieścić.
vREDy
Nowy
*
Użytkownik

Liczba postów: 3
27-10-2012, 22:36

Cześć, na pierwszy rzut oka, z tego, co zaoferowali Wam użytkownicy odradzam home.pl. Ich serwery dedykowane są słabej "jakości", mogą Wam ledwo uciągnąć oba silniki, pomijając ich stabilność. Korzystałem z ich usług rok czasu, zrezygnowałem przerzucając się na hostit.pl i to był bardzo duży błąd. Zainstalowałem na ich serwerze dedykowanym silnik IPB, ok. 300 użytkowników online dziennie. W pewnym czasie forum zaczęło się sypać, mulić, przy pingowaniu traciło pakiety. Gdy napisałem do supportu, kazali mi zoptymalizować silnik, ponieważ zużywa 100% pamięci procesora. Niestety nie było czego optymalizować i po kilku dniach zawiesili serwer, zwrócili mi część pieniędzy, jednak to dłuższa historia. Po tych 2 dostawcach zaryzykowałem i przerzuciłem się na ovh.pl, są plusy i minusy, nie ma czegoś idealnego. OVH posiada bardzo dobre serwer, nie ingerują w treści oraz zużycie zasobów, ogromnym minusem jest support, który odpowiada po kilku dniach, ale wszystko nadrabia jakością serwerów. Dedyk na OVH z całą pewnością pociągnie Wam bloga i silnik MyBB bez zastrzeżeń. Jutro postaram się znaleźć jakąś dobrą ofertę na ovh cenowo oraz jakościowo, co z całą pewnością poradzi sobie z tymi dwoma silnikami.
gofer
Adept
*
Użytkownik

Liczba postów: 40
28-10-2012, 21:30

Masakra ledwo udało mi się wejść w ODPOWIEDŹ
Forum tak zamula, że nie chce się czytać postów a co dopiero do pisania cały czas błąd :/
Zróbcie coś z tym

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości