UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Formula Truck 2013
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kycu
Nowy
*
Użytkownik

Liczba postów: 7
26-01-2014, 13:25

[Obrazek: 02_galeria.jpg]

Witam,

jako że nie znalazłem na forum informacji o tym symulatorze wyścigów ciężarówek więc postanowiłem umieścić aby go poddać dyskusji Wink

Cytat:Formula Truck to symulator wyścigów ciężarówek organizowanych w ramach południowoamerykańskich zawodów Formula Truck Championship. Jest to produkcja specjalizującego się w realistycznych grach samochodowych zespołu Reiza Studios.

Zgodnie z nazwą gra odtwarza Formula Truck Championship. Są to organizowane od 1996 roku brazylijskie wyścigi ciągników siodłowych. W zawodach biorą udział maszyny produkcji takich firm jak Ford, Iveco, Mercedes Benz, Scania, Volkswagen czy Volvo. Reiza Studio udało się zdobyć oficjalną licencję, dzięki czemu w grze znajdziemy wirtualne wersje wszystkich prawdziwych zespołów, tras, zawodników i ciężarówek. Każdy z tych elementów został drobiazgowo odtworzony, tak aby jak najbardziej zbliżyć się do rzeczywistości.

Możemy bawić się w pojedynczych wyścigach lub rozegrać cały sezon w ciele pojedynczego kierowcy. Nie zapomniano też o rozbudowanym trybie wieloosobowym. Autorzy postawili na pełen realizm. Formula Truck posiada zaawansowany silnik fizyczny kontrolujący zachowanie ciężarówek na trasie, dzięki czemu ich prowadzenie jest prawie identyczne jak prawdziwych ciągników siodłowych. Mechanika gry bierze pod uwagę takie elementy jak m.in. wagę maszyn, ich środek ciężkości, wpływ opon i ich temperatury na jazdę czy nawet nagrzewanie się silnika.

źródło http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18163

Co o tym sądzicie? zamierzam nabyć ów symulator aby ścigać się legalnie na torach z ludźmi zamiast na autostradach z czasem Wink

Niestety nie znalazłem na allegro ani w sieci aby można było gdzieś w Polsce kupić ów "ścigałkę", prawdopodobnie jedyny sposób to zakup na stronie producenta. Jest płatność kartą bądź PayPal

Trailer

Galeria na stronie producenta http://www.gameformulatruck.com/en/gallery.html

Będą chętni? a może już macie ten symulator?
PUREclan.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2014, 13:35 przez kycu.)
szybkie cytowanie
Scenerio
No-Life
*
Użytkownik

Liczba postów: 860
26-01-2014, 15:08

Jest może jakieś demo?
Truck's foto by Scenerio

Polub i zmotywuj mnie!

Ciężaróki w obiektywie
Zapraszam do oglądania zdjęć!
szybkie cytowanie
Peli
Użytkownik
*
Użytkownik

Liczba postów: 122
26-01-2014, 17:51

Tutaj jest demo tzn. takie jak scs robilo czyli 60min pełnej gry Smile
http://www.gameformulatruck.com/en/downloads.html
szybkie cytowanie
Scenerio
No-Life
*
Użytkownik

Liczba postów: 860
28-01-2014, 00:52

Super..tylko ,że odpaliłem nawet nie pograłem , ustawiłem grafikę i za każdym razem gdy chce grę włączyć musze ustawienia wybierać po czym pisze ,że już wykorzysta em 60 minut gry..o co chodzi?
Truck's foto by Scenerio

Polub i zmotywuj mnie!

Ciężaróki w obiektywie
Zapraszam do oglądania zdjęć!
szybkie cytowanie
kukos94
Nowy
*
Użytkownik

Liczba postów: 7
28-01-2014, 09:47

Scenerio mam ten sam problem.