UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Jaka kierownica do ETS?
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
darexton
Poprawiacz
*
Użytkownik

Liczba postów: 230
18-11-2012, 23:10

Autor posta podal cene i pomoc w znalezieniu kiery.Niewazne kto jaka akurat gra.Dla mnie mozecie miec 10logitechow ze zlotym znaczkiem,jesli kolega podal cene ,czyli trzeba rozumiec,ze go nie stac na nia.Ja gram jak kolega Pastyl inna firma,ale z tej nizszej polki(choc stac na Logitecha,bo lubie ta firme)i mam tak samo frajde z gry,czy to ETS,czy inna,wiec niepotrzebne mi zmieniac.Dziekuje i trzymajmy sie watka.
Ich hab keine Macken! Das sind Special Effects!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2012, 23:13 przez darexton.)
szybkie cytowanie
misiek6228
Nowy
*
Użytkownik

Liczba postów: 4
18-11-2012, 23:27

(18-11-2012, 22:04 )Pastyl napisał(a): Nie obraziłem się, nie wyczułem tez nic co by było niegrzeczne Smile
Może wykonaniem tak (głośnie silniki Logitecha? ;>), ale działają tak samo.

w G27 ten hałas silników został wyeliminowany.Smile
szybkie cytowanie
L100
Nowy
*
Użytkownik

Liczba postów: 9
19-11-2012, 16:42

Owszem GT nie należy do najcichszych kierownic jakie istnieją. Ale spośród wszystkich kierownic średniego segmetu, ma silniki, a nie zwykłe sprężyny. Osobiście miałem GT i kierownica jest bardzo precyzyjna, wygodna i dość spora. Rewelacyjnie leży w rękach Wink Teraz posiadam G27 i muszę przyznać jest o wiele cichsza, jednak bez problemu, pracowało się nawet na ciut głośniejszej kierownicy Tongue
szybkie cytowanie
Thombike
Swojak
*
Użytkownik

Liczba postów: 377
04-12-2012, 08:00

Głośna to jest EX. GT i wyżej to bajka. inna rzecz, to to, czy do ETS na pewno jest niezbędna kierownica z zaawansowanymi systemami odpowiadającymi za FFB, które głownie mają wpływ na cene. Ja mimo posiadania G27 FFB mam w tej akurat grze wyłączone i nigdy nie czułem potrzeby go włączyć.
Już gdzieś to pisałem, że do takiej gry jak ETS (obojętnie jaka część) ważne jest by kierownica miała możliwie największy zakres obrotu i sporo przycisków. Reszta jest naprawdę mało istotna. A tego typu kierownice można w cenie 200zł kupić już całkiem solidne i nie musi to być Logitech.
Oczywiście druga strona medalu jest taka, że jak kogoś stać...Fanatec przyjmie go chętnie w szeregi oddanych fanów i klientów wydających 2k lub więcej na zabawę.
szybkie cytowanie
Biniu
Użytkownik
*
Użytkownik

Liczba postów: 142
26-12-2012, 21:22

(04-12-2012, 08:00 )Thombike napisał(a): Głośna to jest EX. GT i wyżej to bajka. inna rzecz, to to, czy do ETS na pewno jest niezbędna kierownica z zaawansowanymi systemami odpowiadającymi za FFB, które głownie mają wpływ na cene. Ja mimo posiadania G27 FFB mam w tej akurat grze wyłączone i nigdy nie czułem potrzeby go włączyć.
Już gdzieś to pisałem, że do takiej gry jak ETS (obojętnie jaka część) ważne jest by kierownica miała możliwie największy zakres obrotu i sporo przycisków. Reszta jest naprawdę mało istotna. A tego typu kierownice można w cenie 200zł kupić już całkiem solidne i nie musi to być Logitech.
Oczywiście druga strona medalu jest taka, że jak kogoś stać...Fanatec przyjmie go chętnie w szeregi oddanych fanów i klientów wydających 2k lub więcej na zabawę.

Wydaje mi się, że do 200zł powyżej 270 stopni nie znajdziesz niestety, a jak znajdziesz to poproszę o linka/nazwę takiej kierownicy, bo z chęcią bym taką zakupił. Smile Znalazłem co prawda Genius 900FF za ~260zł, ale w żadnym sklepie tego nie ma.

Ktoś pisał czym się różni Logitech od Tracera, a no właśnie zamiast 3/4 obrotu jest 2,5 obrotu, różnica kolosalna. Grałem na G27 w LFS i wrażenie jest niesamowite, po prostu bajecznie się prowadzi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2012, 21:43 przez Biniu.)
szybkie cytowanie

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości