UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Wiki o ETS2
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nkuh
CENZOR
*
Użytkownik

Liczba postów: 460
01-10-2013, 20:10

Witam.
Od pewnego czasu chodzi mi po głowie pomysł założenia wiki o grze ETS2.
Nie mam doświadczenia z hostingiem czegokolwiek a myślę że pomysł takiego serwisu wzmocnił by istniejący już system blog+forum.
Po prostu sam nie dam rady i potrzebował bym wsparcia.

Powodem do którego przekonuje mnie taki pomysł jest brak jednego miejsca w którym użytkownik mógłby znaleźć informacje o ETS2, krótkie i rzeczowe fakty. Obecnie na forum trzeba wiele szukać aby znaleźć jakąś informację, przeszukać tematy ponieważ opcja szukaj nie działa najlepiej, brakuje spisu. Użytkownicy dlatego wciąż zadają te same pytania.

Drugi powód to chęć podzielenia się swoją wiedzą, myślę że inni też chętnie by to zrobili. Pozwoliło by to na rozwój społeczności tworzącej mody gdyż przyśpieszyło by czas nauki.
(Może trochę ideologiczne ale wierze że tak będzie)
Chciałbym uczyć się od innych i sam dać coś od siebie.
Osobiście się przyznaję na początku miałem problemy z dopisaniem naczepy w serii 18 WOS, byłem wtedy w gimnazjum. Ale hobby zostało i teraz potrafię kilka rzeczy których uczyłem się sam na metodzie prób i błędów ponieważ poradników jest na prawdę mało jak robić mody.
Wtedy taka strona jak wiki by mi się na prawdę przydała i wiem że teraz jest wiele osób które również chciało by zmienić kilka rzeczy, zacząć tworzyć mody ale nie wiedzą jak ugryźć grę, nie znają struktury plików, co zmienić aby osiągnąć żądany efekt.

Dlatego pytam czy są osoby które chętnie uczestniczyły by w rozwijaniu takiego projektu, tworzyły go i dały chociaż mała cegiełkę od siebie dla innych.
Czy osoby które dopiero zaczynają przygodę z tworzeniem modów chciały by zobaczyć taki serwis gdzie opisane były by pliki, opcje edycji i tworzenia nowych ??

Co myślicie na ten temat ??

Na koniec dodaje przykładowe wiki z którego czasem korzystam:
http://pl.dontstarve.wikia.com/wiki/Don't_Starve_Wiki
szybkie cytowanie
Bulli87
Adept
*
Użytkownik

Liczba postów: 64
01-10-2013, 21:33

Mysle ze dobry pomysl Smile ja sam chetnie cos bym stworzyl, a nie tylko bral, ale tak ja mowisz dla nowicjuszy temat ciezki, a info jak na lekarstwo, a na naszym forum znalezienie czego kolwiek, jest niemozliwe.... Sad

Chetnie bym dolaczyl do takiego projektu Smile w sensie ze chcialbym pomoc ile bede mogl Smile

Bless Ya
szybkie cytowanie
urijuha
Felis Silvestris Domestica
Niezły klient

Liczba postów: 73
03-10-2013, 08:15

Jestem zaSmile
Też z chęcią chciałbym pomóc
Kto pyta nie błądzi lecz wie więcej.
szybkie cytowanie
Piotrek
Administrator
Administrator

Liczba postów: 625
03-10-2013, 14:28

Życzę Wam powodzenia i trzymam kciuki. Jeżeli chcecie to robić przy tym serwisie, udostępnię zaplecze techniczne.
"Większość najlepszych pomysłów powstaje z frustracji. Z poczucia, że ja bym zrobił to lepiej"
Sir Richard Branson
szybkie cytowanie

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości