UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Zbudujmy bazę wiedzy!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bernard
Truck Fan
*
Użytkownik

Liczba postów: 9
03-01-2014, 22:24

I co sprawa ucichła , czy będzie kontynuowana ?
szybkie cytowanie
piotreksz03
Adept
*
Użytkownik

Liczba postów: 25
08-02-2014, 20:00

byłem w Chorwacji, mam filmy z przejazdu AUTOSESNą A1 przez góry, oraz wzdłuż Adriatyku.W tym momencie gram w ETS2 i te drogi na Chorwacji są ubogie i w dodatki pomylone ( autostrada na brzegiem morza). w rzeczywistości A1 leci przez góry z niezliczoną ilością tuneli i mostów nad przełęczami z nieprzewidywalną skrajnie odmienną pogodą po wyjeździe z tunelu gdzie wrażenie robi rozmach z jakim została zbudowana, , oraz wąska malownicza droga wzdłuż Adriatyku, przez małe miasteczka i kurorty, z pięknymi widokami na dalmacje i piękne morze, niezapomniane wschody i zachody słońca. Bośnia przy chorwacji wydaje się przytłaczająca i zaniedbana, a monumentalne góry i wąskie ciemne kaniony którymi się jedzie nie napawają radością. W dodatku te pozostałości po wojnie, dziury po kulach w budynkach etc.

W każdym razie mogę pomóc trochę.
Jeśli zadasz głupie pytanie to dostaniesz głupią odpowiedź :-)
szybkie cytowanie
Piotrek
Administrator
Administrator

Liczba postów: 625
10-02-2014, 16:56

Oficjalnie Chorwacji nie ma w ETS2. Mam nadzieję żę już za 2-3 dni pojawi się ważna informacja ws. bazy wiedzy
"Większość najlepszych pomysłów powstaje z frustracji. Z poczucia, że ja bym zrobił to lepiej"
Sir Richard Branson
szybkie cytowanie
Herdox
Niezły Klient
Niezły klient

Liczba postów: 34
26-03-2014, 11:56

Nie chcę być nachalny, ale na co my tak w ogóle czekamy?
szybkie cytowanie
Piotrek
Administrator
Administrator

Liczba postów: 625
26-03-2014, 13:07

Na szefa SCSu i pewne decyzje. No SCS Software będzie stroną budowy bazy wiedzy.
"Większość najlepszych pomysłów powstaje z frustracji. Z poczucia, że ja bym zrobił to lepiej"
Sir Richard Branson
szybkie cytowanie
Herdox
Niezły Klient
Niezły klient

Liczba postów: 34
26-03-2014, 19:18

To takie buty! A ja myślałem, że ty masz zamiar zrobić na forum coś dla wybranych.
W tym wypadku pomoże jedynie duża dawka cierpliwości.
szybkie cytowanie
Deczor
Adept
*
Użytkownik

Liczba postów: 20
30-04-2014, 14:55

Witam, jestem fanem ETS2 od niedawna i dopiero trafiłem na ten temat który uważam za świetny pomysł. W poniedziałek czyli 5 maja lecę na dwu tygodniowe wczasy ale po powrocie mogę pomóc przy budowie bazy Irlandii a bardziej szczegółowo na temat Dublina w którym żyje od prawie 10 lat. Jeżeli pomysł nadal żyje mogę być bardzo pomocny przy tym projekcie i z sumiennie wzbogacić bazę o rzetelne informację, fotografie, dane itp. na temat tego kraju. Pozdrawiam!
szybkie cytowanie

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości