UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

MOTY - Mod Of The Year
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_PMA
Administrator
Administrator

Liczba postów: 1,504
04-09-2013, 19:08

Czas na rozmyślania mamy minimum do premiery DLC. Bo aktualnie nie widać, żeby Piotrek czy któryś z nas narzekał na zbyt dużo wolnego czasu Tongue
"Niepodległe kwiaty, niezniszczalny krzyż. Huczą gabinety i imperium drży.
Szydzi z generałów, nie lęka się wojska, nielegalny naród, zakazana Polska!"
szybkie cytowanie
satan19990
Modoholic
*
Użytkownik

Liczba postów: 1,159
04-09-2013, 19:24

@Old Ted dlatego ze gdy ja miałem karte a potem zasilacz w naprawie, to radol nad tym pracował...
szybkie cytowanie
Slash1067
Jestem łazikiem marsjańskim
*
Użytkownik

Liczba postów: 598
04-09-2013, 20:07

Tak czy inaczej po kiego to skoro i tak większość poda nie swoje mody.Takie coś nie ma sensu.
Play the game
You're going to be the same
You're going to change your name
You're going to die in flames
szybkie cytowanie
TED
Weteran
Niezły klient

Liczba postów: 1,711
04-09-2013, 20:39

Cytat:Old Ted dlatego ze gdy ja miałem karte a potem zasilacz w naprawie, to radol nad tym pracował...

Satan - ja o tym bardzo dobrze wiem i pamiętam, ale po Twoich słowach ma się mimo wszystko dylemat.
Należało by też się zastanowić czy w ewentualnym konkursie biorą udział modyfikacje polskie czy też zagraniczne. Jeżeli też zagraniczne to nie ma po co dawać ewentualnych nagród, a gdy tylko takie, którymi autorami są Polacy to w ogóle nie ma sensu, bo w niektórych kategoriach nie było by praktycznie wyboru. Faktem jest też, że obawiam się trochę jakby konkurs doszedł do skutku, bo już taki sam na najlepsze skiny pokazał najgorsze strony naszej polskiej mentalności. Tak samo może być z tym konkursem - niestety.
Masz problem z grą lub modami - pisz o tym na forum. Na PW w takich sprawach nie odpowiadam.

Nieważne czy dostaniemy odpowiedź na zadane przez nas pytanie. Ważne, żeby osoba, która je zadaje, sama spróbowała sobie na nie odpowiedzieć.
szybkie cytowanie
slavoyek
Szef sam sobie
Niezły klient

Liczba postów: 877
04-09-2013, 20:42

A jako główna nagroda KP (Krzinka Piwa) Wink Tongue
A tak na poważnie to byłoby to dość trudne do zrealizowania. Myślę że wyeliminowanie Modów zza granicy odciągnęło by uwagę od wielu znakomitych modów z drugiej zaś strony, jeśli by brać pod uwagę moderów z Polski to przecież nie wszyscy moderzy są zarejestrowani na tym forum. Jest tutaj wielu wyśmienitych moderów i wystarczy spojżeć na tematy, ilość odpowiedzi naa forum w danych tematach i już widać które mody cieszą się największym powodzenem. I tutaj powstaje pewien dylemat. Jako że NASI MODERZY odwalają kawał świetnej roboty to wypadało by, a wręcz należało w jakiś sposób podziękować im za pracę jaką wykonują. Więc jak to zrobić?
Ja widzę tylko dwa rozwiązania. Pierwsze to ogłosić konkurs tylko dla moderów udzielających się na Naszym Forum. A drugie to nasi Admini mogą uznaniowo przydzielić kilka nagród dla najbardziej aktywnych moderów którzy nam umilają grę swoimi arcydziełami i w ten sposób, na pewno by poczuli się docenieni oraz zdopingowało by ich do dalszej pracy.

Myślę że wiele osób tutaj chętnie wpłaciło by dobrowolnie na ten cel choćby po kilka złotych na nagrody. Ja sam chętnie bym się dorzucił.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2013, 20:46 przez slavoyek.)
szybkie cytowanie
satan19990
Modoholic
*
Użytkownik

05-09-2013, 07:29

Old Ted ja juz nie wiem o co Ci chodzi, Radol i _PMA sa wspołautorami mapy w takim samys stopniu jak ja.

Cytat: odwalają kawał świetnej roboty to wypadało by, a wręcz należało w jakiś sposób podziękować
Ja nawet powiem wicej, dzieki moderatorom ta gra wciaż żyje, bo gdyby nie non stop wychodzace jakies mody to po roku - dwóch, mało kto by już w nią grał... Dlatego sądze ze SCS powinien wyjsc z jakąs inicjatywą nie jako w podziekowaniu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2013, 07:31 przez satan19990.)
szybkie cytowanie
TED
Weteran
Niezły klient

Liczba postów: 1,711
05-09-2013, 08:35

Cytat:Dlatego sądze ze SCS powinien wyjsc z jakąs inicjatywą nie jako w podziekowaniu.

Wątpię, aby SCS wyszło z jakąkolwiek inicjatywą. Od czasu ETS i nastepnie GTS nie słyszałem aby SCS komuś podziękowało za modyfikację. Jedynie co zauważyłem, to że pracownicy SCS wykorzystują niektóre rozwiązania w kolejnych wydanych grach lub patchach. Moderom dziękujemy my, którzy korzystają z modyfikacji.
Masz problem z grą lub modami - pisz o tym na forum. Na PW w takich sprawach nie odpowiadam.

Nieważne czy dostaniemy odpowiedź na zadane przez nas pytanie. Ważne, żeby osoba, która je zadaje, sama spróbowała sobie na nie odpowiedzieć.
szybkie cytowanie
satan19990
Modoholic
*
Użytkownik

05-09-2013, 09:14

No tak, ale kto na tym zarabia? Nie moderzy, ani użytkownicy modów tylko scs.
szybkie cytowanie
slavoyek
Szef sam sobie
Niezły klient

Liczba postów: 877
05-09-2013, 10:23

Tak w zasadzie to my utrzymujemy ich a nie odwrotnie. Więc jakby SCS coś dorzucił to byłby miły gest z ich strony i niejako jakaś forma rewanżu z ich strony
(05-09-2013, 08:35 )Old Ted napisał(a): Wątpię, aby SCS wyszło z jakąkolwiek inicjatywą. Od czasu ETS i nastepnie GTS nie słyszałem aby SCS komuś podziękowało za modyfikację.
Tutaj się z tobą nie zgodzę. w VMT to chyba SCS dał klucze do DLC na nagrody?
(05-09-2013, 07:29 )satan19990 napisał(a): Ja nawet powiem wicej, dzieki moderatorom ta gra wciaż żyje, bo gdyby nie non stop wychodzace jakies mody to po roku - dwóch, mało kto by już w nią grał...
Po roku czy po dwóch? Ja skończyłbym już po 6-7 miesiącach jakby nie Mapy najpierw ER a następnie SM

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2013, 10:32 przez slavoyek.)
szybkie cytowanie
MiNTO
Skipper
*
Użytkownik

Liczba postów: 127
15-09-2013, 13:50

Czy jest sens wogl w 2014 wyjdzie ATS i nie wiem kto jeszcze będzie w to grał. Nieźle to wygląda i te ciężarówki i interki, i nowe obiekty i prefaby cód miód malina

Wysłane z mojego HTC One V za pomocą Tapatalk 4
Używajcie polskich znaków! Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE.
Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Pomogłem? Podziękuj. To nie boli a motywuje do pomocy innym.
slavoyek
szybkie cytowanie
wotek
Scania Swedish Power!
Niezły klient

Liczba postów: 614
15-09-2013, 14:58

2014 hymmm szczerze w to wątpię, obstawiałbym najszybciej 2015/16r
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2013, 14:58 przez wotek.)
szybkie cytowanie
satan19990
Modoholic
*
Użytkownik

15-09-2013, 16:29

Co ma piernik do wiatraka? Big Grin My tu mowimy o nagrodzeniu moderów za ich tworczosc za rok 2012/2013, a nie o nowej grze.
szybkie cytowanie
ipkis
Użytkownik
*
Użytkownik

Liczba postów: 126
18-09-2013, 17:51

Jedynie jakiś większy konkurs międzynarodowy miałby sens, krajowe mogą być jedynie eliminacje. Jak chcecie to robić to weźcie pod uwagę, że jednak jest trochę modów.
Najlepiej to zrobić prostą stronę/wrzucić info na http://eurotrucksimulator2.info/ potem zebrać pracę wg, grup i wrzucić mody na stronę i głosowanie powinno trwać min miesiąc. Jest wiele fajnych modów, o których mogliśmy nie słyszeć.
Wtedy jest szansa że SCS coś pomoże (nagrody, info na blogu o konkursie). Trzeba również pamiętać o podziale nagród. Jak się to zrobi to może jakiś producent sprzętu dorzuci coś (np. Logitech). Same nagrody to chyba jest tylko dodatek do miana autora najlepszego moda w danej kategorii.

Na skale krajową to ew. sama ankieta może być czy coś - wg. mnie.

Mądry głupiemu ustępuje
Ale co, gdy głupi się z tego nie raduje
Krzyczy z grubym kijem, że połamie ci kości
Że mądry ustąpił? To oznaka słabości
szybkie cytowanie
Piotrek
Administrator
Administrator

Liczba postów: 625
28-09-2013, 15:20

Jak to dobrze, że dyskusja o zasadach ma miejsce przed ogłoszeniem konkursu. A teraz przeczytajcie wszystkie posty w wątku i odpowiedzcie sobie sami, czemu ja się nie zamierzam podjąć organizacji tego.

Będzie kto uparty do organizacji? Proszę bardzo. Mogę:
- udostępnić zaplecze techniczne w postaci miejsca na serwerze, jakiejś prostej stronki, maila,
- zadbać o zaplecze marketingowe - czyli skrobnąć o tym na blogu i fejsie.
- pogadać z SCSem o ewentualne nagrody.

Ale tyle i tylko tyle. A to pod warunkiem, że projekt który przedstawi mi komitet organizacyjny będzie warty realizacji. Osobiście proponowałbym zrobić to na skalę międzynarodową.
"Większość najlepszych pomysłów powstaje z frustracji. Z poczucia, że ja bym zrobił to lepiej"
Sir Richard Branson
szybkie cytowanie
Slash1067
Jestem łazikiem marsjańskim
*
Użytkownik

Liczba postów: 598
30-09-2013, 21:57

Tylu chętnych było a teraz temat ucichł jak przyszła mowa o organizacji....
Play the game
You're going to be the same
You're going to change your name
You're going to die in flames
szybkie cytowanie
satan19990
Modoholic
*
Użytkownik

30-09-2013, 22:06

Ja sie zastanawiam, wiadomo ze sam nie dam rady, wiec kto by mi chcial pomoc?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2013, 22:07 przez satan19990.)
szybkie cytowanie
nkuh
CENZOR
*
Użytkownik

Liczba postów: 460
30-09-2013, 22:44

(30-09-2013, 22:06 )satan19990 napisał(a): Ja sie zastanawiam, wiadomo ze sam nie dam rady, wiec kto by mi chcial pomoc?

Zamiast proponować dobrowolną pomoc stwórz sam ekipę, masz na tym forum na pewno kilka znajomości, nie wiem jak na innych wyślij zaproszenia ludziom którzy wiesz że będą potrafili ocenić mod bezstronnie. Na pewno czytasz to forum i widzisz jaki poziom reprezentują sobą użytkownicy, wybierz kilku osobiście mogę zaproponować Ci z tego forum kilka osób. Na pewno użytkownik Old Ted, myślę że Slash1067 również choć mógłby głosować za ciężarówkami amerykańskimi Wink oraz Mephic.
Moim zdaniem osoby które mogę wypowiedzieć się obiektywnie, i reprezentować poziom, dlatego na twoim miejscu zaprosił bym ich do współpracy i zabrał się za organizację Big Grin
Jeśli ma to być międzynarodowy konkurs niech jeszcze SCS podeśle kontakty do kilku znanych blogerów z którymi utrzymują kontakt i po sprawie.
szybkie cytowanie

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości