UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Uporządkowanie działu ogłoszeń firm VS
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grzymkowice
Niezły Klient
Niezły klient

Liczba postów: 15
13-08-2013, 15:06

Witam!
Chciałbym poprosić moderatorów, aby raz na jakiś czas porządkowali dział ,,Ogłoszenia firm VS'', gdyż jest tam dużo firm, które dawno poupadały a zajmują miejsce.
szybkie cytowanie
Slash1067
Jestem łazikiem marsjańskim
*
Użytkownik

Liczba postów: 598
24-08-2013, 00:38

Odkop.
Proponuję usunąć też to podpinanie wątku,po co to jest? tylko dlatego że jakaś firma ma jakaś tam aktywność i dlatego jest podpięta tak? Bezsens Big Grin.
Play the game
You're going to be the same
You're going to change your name
You're going to die in flames
szybkie cytowanie
_PMA
Administrator
Administrator

Liczba postów: 1,504
24-08-2013, 01:11

Moim zdaniem to jest dobry pomysł. Podpięte są firmy, które regularnie umieszczają informacje i tym samym dają znak życia, co będzie skutkowało tym, że w przypadku dłuższej przerwy nie zostaną wysłane do kosza.
"Niepodległe kwiaty, niezniszczalny krzyż. Huczą gabinety i imperium drży.
Szydzi z generałów, nie lęka się wojska, nielegalny naród, zakazana Polska!"
szybkie cytowanie
Slash1067
Jestem łazikiem marsjańskim
*
Użytkownik

Liczba postów: 598
24-08-2013, 10:30

To w takim razie czemu VS które nie dają znaku życia ciągle są w dziale ogłoszeń firm?
Play the game
You're going to be the same
You're going to change your name
You're going to die in flames
szybkie cytowanie
_PMA
Administrator
Administrator

24-08-2013, 14:01

Te , które zupełnie nie dawały znaku życia poleciały do kosza. Reszta dostała kilka dni na aktualizacje informacji o sobie. Istnieć, zdaje się, że istnieją bo na ichniejszych forach ostatnie posty są sprzed 2/3 dni.
szybkie cytowanie
wotek
Scania Swedish Power!
Niezły klient

Liczba postów: 614
24-08-2013, 15:25

Jak dla mnie podpięcie wątku jest świetną sprawą, Osoby które nie ogarniają za bardzo tematu vs i są w tym nowe, mogą wybrać dobrą VS która już długo prosperuje na wirtualnym rynku i raczej długo będą, a nie muszą szukać spośród dziesiątek śmiesznych firm które upadają po tygodniu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2013, 15:25 przez wotek.)
szybkie cytowanie
Wilku
Niezły Klient
Niezły klient

Liczba postów: 852
24-08-2013, 21:30

Uporządkowanie działu jest dobrym pomysłem, fakt, ale jest też parę niezgodności. Usunięcie wątku z braku aktywności. Właśnie o to mi chodzi. Dana Firma chce się zareklamować, więc wstawia ogłoszenie, aby wchodzący w ten dział mógł w taki wątek wejść i pomyśleć " łoooł, ale fajna firma... ". Brak aktywności nie znaczy, że Firma nie funkcjonuje. Niektóre wstawiają ogłoszenie i nie udostępniają nic ( zazwyczaj udostępniane są informacje o ciągnikach kupionych do Firmy czy też naczepach ) bo nie kupują nic do Firmy. Moim zdaniem lepszym sposobem będzie wchodzenie na stronę Firmy. Działa i funkcjonuje ? Tak - Wątek zostaje. Nie ma Firmy, padła ? - Do kosza.

Przypięcie wątku ? Świetny pomysł. Wybierający Firmy będzie mógł zauważyć, która Firma jest najlepsza. Długo się trzyma - oznacza to, że przetrzyma jeszcze kilka razy tyle. Pozostałe, krótkotrwające są na osobnej liście bo nie mają jeszcze takiego stażu jak te przypięte.
szybkie cytowanie
_PMA
Administrator
Administrator

25-08-2013, 01:37

Wilku, ale sprawdzanie czy dana firma istnieje czy upadła nie należy do naszych obowiązków. To, że przy ostatnim lekkim czyszczeniu wchodziłem na różne fora i sprawdzałem czy 'coś się dzieje' to był mój kaprys Tongue
Wychodzę z założenia, że skoro my(w sensie forum) udostępniamy specjalny dział na ogłoszenia i reklamę dla VS to najprostszym podziękowaniem byłoby poinformowanie 'co słychać' w firmie. Nie mówię, żeby to było codziennie, ale chociaż raz na tydzień/dwa. Żeby się reklamować to nie trzeba przecież co chwilę kupować ciągników czy naczep. Wystarczy napisać, że ten i ten miał kursy takie i takie, za tyle, że firma się rozwija, że w planach jest to i to.
W końcu jest to dział ogłoszeń, które mają zachęcić potencjalnych nowych pracowników.
Dla mnie, jeśli ktoś się naprawdę w to wczuł to kolejne posty w formie zdjęć, informacji itp. są czymś naturalnym.

Z resztą, nie oszukujmy się. Spośród nieprzypiętych tematów co najwyżej 2-3 można wywróżyć jako taką przyszłość.
szybkie cytowanie

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości