UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Pierwszy nieprzeczytany post w wątku
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
marcpro
Nowy
*
Użytkownik

Liczba postów: 2
24-07-2013, 00:29

Wiem że był podobny temat, ale został zamknięty dlatego zakładam nowy.

Moje pytane jest następujące:
W jaki sposób przejść do pierwszego nieprzeczytanego posta w wątku.

Np. wątek DLC East ma 18 stron i zawiera nowe posty. Klikając na nazwę wątku - ukazuje mi się pierwszy post. No i teraz pytanie: w jaki sposób przejść do pierwszego nieczytanego posta?
Nie widzę żadnego przycisku typu "pokaż pierwszy nieprzeczytany post", ani też nie zostałem automatycznie przeniesiony w to miejsce, w którym on się znajduje.
No i teraz jest loteria. Czy ten pierwszy post jest na stronie 18 czy może 17? Pół biedy, jeśli wchodząc na strone 18 i widząc że pierwszy post na tej stronie jest nieczytany - przechodzę na 17 i nadal widzę który jest nowy. Ale niestety - tutaj to tak nie działa. Po przejściu na stonę 17 - wszystkie posty są oznaczone jako przeczytane.

Jest to trochę denerwujące ponieważ utrudnia to śledzenie dłuższych wątków.

Pozdrawiam,
Marcin

P.S. Poniważ jest to mój pierwszy post na tym forum - to witam wszystkich gorąco.
szybkie cytowanie
Szeryff123
No-Life
*
Użytkownik

Liczba postów: 674
24-07-2013, 01:36

Po wybraniu opcji "pokaż dzisiejsze posty" lub "pokaż nieprzeczytane posty" wyświetli się lista tematów. W tematach w których nie przeczytałeś wszystkich postów, kliknięcie strzałki pokazanej na zdjęciu poniżej przekieruje cię do pierwszego nieprzeczytanego posta.

[Obrazek: 13522198.jpg]
Na pytania związane z Volvem F10 nie odpowiadam!!!
Nie pomagam z konwertem, ze zmodem, z blenderem, ani jakąkolwiek modyfikacją, od tego są poradniki.
szybkie cytowanie

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości