UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Nabór na moderatorów forum
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piotrek
Administrator
Administrator

Liczba postów: 625
03-11-2012, 14:52

Pragniemy poinformować iż właśnie uruchomiliśmy nabór na moderatorów forum. Więcej szczegółów na podstronie naszego bloga: http://eurotrucksimulator2.info/pl/dolacz-do-nas/

Dodam że liczy się jakość zgłoszeń a nie ich kolejność. Proponuję więc spokojnie przygotowywać przemyślane zgłoszenia, a nie robić tego na szybko.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2012, 15:06 przez Piotrek.)
szybkie cytowanie
Majdan
Kierowca w ETS 2
*
Użytkownik

Liczba postów: 13
06-11-2012, 15:59

Czy CV z listem mot. można słać na adres e-mail?
szybkie cytowanie
Goro
Żywa legenda forum
VIP

Liczba postów: 418
06-11-2012, 16:02

Majdan, a przeczytałeś tekst na stronie podanej przez Piotrka?
Piotrek napisał(a):Swoje zgłoszenia prosimy przesyłać na adres pl@eurotrucksimulator2.info podając w tytule [Moderator] Nie zmuszamy do napisania w pełni profesjonalnego CV i Listu Motywacyjnego. Prosimy jednak o potraktowanie sprawy dość poważnie. Im lepsze CV i List Motywacyjne tym większe szanse. .
szybkie cytowanie
Majdan
Kierowca w ETS 2
*
Użytkownik

06-11-2012, 19:14

dzięki za info. choć patrzyłem z 5 razy to i tak nie zauważyłem. radzę kolejnym razem pogrubić specjalnie dla ślepych ^^ coś jak dla mnie
szybkie cytowanie
Piotrek
Administrator
Administrator

10-11-2012, 18:31

Od jutra rana, a możliwe, że od dzisiejszego wieczora siądziemy do wnikliwego przeglądania CV, a od jutra zaczniemy rozmowy z wybranymi kandydatami ;-)
"Większość najlepszych pomysłów powstaje z frustracji. Z poczucia, że ja bym zrobił to lepiej"
Sir Richard Branson
szybkie cytowanie
Piotrek
Administrator
Administrator

20-11-2012, 17:54

Pierwszy etap rekrutacji - test z cierpliwości, można powiedzieć, że zdali wszyscy. To faktycznie tylko i moja wina - dałem ciała, nie miałem czasu w ciągu 12 dni sprawdzić nadesłanych zgłoszeń.

Z czysto psychologicznego punktu widzenia:
Moderator nie powinien się znacząco wyróżniać z grona użytkowników. Nie powinien być wręcz nazbyt widoczny. Powinien być twardym, cichym i spokojnym rzemieślnikiem, dobrze przygotowanym do pełnionej funkcji.

Osoba, która się "zbyt wyrywa" nigdy nie będzie dobrym moderatorem. Gdy widać, że osobie ogromnie zależy na objęciu funkcji moderatora, wysoce prawdopodobne jest, że celem takiej osoby są prywatne korzyści, a nie należyte wypełnianie zadań. Mówiąc wprost. Gdy ktoś się wyrywa, na ogół okazuje się potem, że potrzebował tej funkcji by się polansować przed kumplami lub mieć "wtyki". Takie osoby, często potem nadużywają władzy i niejednokrotnie podejmują nieobiektywne decyzje.

W każdym razie, żadna z osób nie wyrywała się naprzód, więc jest to dobry prognostyk.
Początkowo miałem odpisywać tylko i wyłącznie osobom, które przekonały mnie do siebie. Obawiam się jednak, że następnie dostałbym kilka maili: nie wiem czy przypadkiem mail do mnie nie doszedł...
Do jutrzejszego wieczora wyślę maila do każdej osoby, która skutecznie przesłała mi zgłoszenie. Będzie ono zawierało informację, czy osoba przechodzi dalej, czy nie. Osoby, które przejdą dalej otrzymają namiary do skontaktowania się ze mną. Będę bowiem chciał przeprowadzić coś na kształt rozmowy kwalifikacyjnej.
"Większość najlepszych pomysłów powstaje z frustracji. Z poczucia, że ja bym zrobił to lepiej"
Sir Richard Branson
szybkie cytowanie
Piotrek
Administrator
Administrator

24-11-2012, 11:59

Doszły do mnie słuchy że maile ode mnie nie dotarły. Wysyłałem je przez aplikację na serwerze. Widać trzeba jeszcze raz z dysku
Sir Richard Branson
szybkie cytowanie
Thombike
Swojak
*
Użytkownik

Liczba postów: 377
24-11-2012, 12:37

To teraz wyszło tak, że nie wiadomo, czy mail nie doszedł bo miał nie dojść, czy nie doszedł bo nie doszedł Smile Ja to nawet nie mam pewności czy mail doszedł do was, bo na PW raczej nie odpisujecie, więc nie wiem, czy to efekt braku czasu czy lekceważenia. Mam nadzieje tylko, że to pierwsze. Ewentualnie PW też nie działa, bo na 5 wysłanych nie miałem odpowiedzi na żadne..od nikogo. I nie chodzi tu o PW jako zgłoszenie tylko takie tam pogadanki, żebym nie był źle zrozumiany.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2012, 12:38 przez Thombike.)
szybkie cytowanie
Majdan
Kierowca w ETS 2
*
Użytkownik

03-12-2012, 16:44

I jak? Smile Jest coś wiadomo? Bo ja dostałem tylko pytanie, jaki mam nick na forum i tyle Sad I dalej już żadnego kontaktowania się ze mną nie było.
szybkie cytowanie
ossto
Adept
*
Użytkownik

Liczba postów: 17
03-12-2012, 17:02

ze tak wtrącę swoje dwa grosze.... bylem administratorem i moderatorem na wielu forach i tego typu rekrutacje słabo się sprawdzają w czasie realizacji i po niej.... tak wiec chciał bym się podzielić własnym sposobem wyłapywania moderatorów...
po pierwsze ustalenie kryteriów (pomocny, aktywny, z obszerna wiedza na dany temat w tym przypadku ETS)
p dwa grupa wiekowa wiadomo zbyt młody to albo olewa albo i zbyt poważnie do każdego tematu podchodzi i zaczyna to być irytujące....
po 3 admin wszystko widzi
po wyłapaniu kogoś admin sam pisze do kogoś czy by chciał taka funkcje objąć....

w moim przypadku tylko w jednym przypadku bylem nie zadowolony z tego typu rekrutacji w wielu innych przybadkach bylem jak najbardziej zadowolony i z wylapanymi osobami dalej czesto wspolpracuje przy innych projektach. Dodatkowa zaleta ze nie trzeba nic sprawdzac ani czytac tacy moderatorzy wychodza sami i ich poprostu widac podczas korzystania z forum
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2012, 17:05 przez ossto.)
szybkie cytowanie
Piotrek
Administrator
Administrator

04-12-2012, 14:10

Admin wszystko widzi jak ma czas widzieć ;-). Możesz być pewny - rekrutacja była kilkustopniowa i liczyła się w niej m.in. opinia dotychczasowych moderatorów i administratorów. Koniec końców wybraliśmy 4 osoby. Do dwóch z nich mamy pewne uwagi, więc rozpoczną od okresu testowego trwającego do końca roku :-).
Pierwsze dwie z osób już otrzymały swoje uprawnienia.
Sir Richard Branson
szybkie cytowanie
ossto
Adept
*
Użytkownik

Liczba postów: 17
04-12-2012, 14:40

nie chodzi o czas ja tu zaglądam tylko jak chwile czasu znajdę na grę, a już kilka osób zauważyłem które moim skromnym zdaniem by się nadały...
szybkie cytowanie

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości