UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Ankieta: Czy chcecie konkurs na ciężarówkę miesiąca ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
87.18%
34 87.18%
Nie
12.82%
5 12.82%
Razem 39 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ciężarówka miesiąca
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TheMrKarolus
Niezły Klient
Niezły klient

Liczba postów: 940
31-01-2014, 10:09

Może nie tyle na lubianych ale jeśli jakiś "nie lubiany" miałby nawet ładną ciężarówkę to mógłby nikt na niego nie zagłosować.
szybkie cytowanie
Dominik
Scanioholik
Niezły klient

Liczba postów: 199
31-01-2014, 11:27

No a poco ktoś ma widzieć czyja ciężarówka jest czyja? Zakaz mówienia którą ciężarówkę się wystawiło i po sprawie.
"a niepodzielnie królującą elitę stanowią kierowcy ciężarówek"

Moje relacje z tras
Mój worklog
Mój postęp w odkrywaniu świata ETS2
Flickr
szybkie cytowanie
_PMA
Administrator
Administrator

Liczba postów: 1,504
31-01-2014, 16:42

Jeśli jest ktoś chętny do "prezesowania" temu przedsięwzięciu to nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli okres próbny z luźniejszym podejściem zda egzamin i obejdzie się bez masowego zakładania kont, kłótni, wyzwisk czy chamskiego nagabywania do głosowania, to będą argumenty, żeby przekonać władze(przede wszystkim Piotrka Wink) do ewentualnego osobnego działu i "profesjonalizacją" Big Grin
"Niepodległe kwiaty, niezniszczalny krzyż. Huczą gabinety i imperium drży.
Szydzi z generałów, nie lęka się wojska, nielegalny naród, zakazana Polska!"
szybkie cytowanie
Nokian
Moderator
Moderator

Liczba postów: 885
31-01-2014, 19:21

Był już Master Truck, Piotrek się określił jasno, że więcej za konkursy się nie bierze a i tak spędza na forum mało czasu bo ma na głowie inne sprawy więc albo konkrety i "prezes" konkursu bierze się za robotę i patronuje z pomocą moderatorów lub wybranych przez siebie osób albo nie widzę sensu pisania kolejnych 5 stron "a można by...".
szybkie cytowanie
Wilku
Niezły Klient
Niezły klient

Liczba postów: 852
01-02-2014, 20:04

Przejdźmy zatem do roboty. Nie uczestniczyłem w tym dotychczas, ale wątek został porzucony ponad pół roku temu, załóżmy więc, że autor już się w to nie bawi. Pozwolę sobie tym jako tako zarządzić i przejść do rzeczy. Można umilić zabawę graczom i zachęcić ich np. do jazdy, robienia fotek, zgłaszania się do konkursu.

Załóżmy, że będzie jedna kategoria. Będą to po prostu zdjęcia auta. Szczegóły omówić można po dogadaniu się z ekipą forum bo przydałby się osobny dział do takiej zabawy no i jakaś konkretna nazwa Smile Niech się zgłosi ktoś, założy dział, napiszę wtedy do niego PW w celu założenia jeszcze poddziałów i można będzie zakładać tematy. Wygraną konkursu będzie umieszczenie zdjęcia w stpce forum i gites. Ważność: miesiąc. I potem kolejny zwycięzca ma foto w stopce. Chętnego moderatora, admina do współpracy zapraszam Smile
szybkie cytowanie
Slash1067
Jestem łazikiem marsjańskim
*
Użytkownik

Liczba postów: 598
01-02-2014, 22:11

Ten konkurs będzie się ograniczał tylko do ETS-a?
Play the game
You're going to be the same
You're going to change your name
You're going to die in flames
szybkie cytowanie
Wilku
Niezły Klient
Niezły klient

02-02-2014, 00:06

Noo wkońcu to forum ETS 2 Smile
szybkie cytowanie
Slash1067
Jestem łazikiem marsjańskim
*
Użytkownik

Liczba postów: 598
02-02-2014, 00:10

Łe to słabe.Tak czy inaczej ciężarówki powinny zostać pokazane anonimowo a dopiero po ogłoszeniu wyniku oczywiście podać nicki choć i tak nie obejdzie się bez opcji "bardziej lubiany" jak w każdym konkursie. Big Grin
Play the game
You're going to be the same
You're going to change your name
You're going to die in flames
szybkie cytowanie
Wilku
Niezły Klient
Niezły klient

02-02-2014, 00:28

Wszystko zostanie pomyślne, bez obaw Smile Kwestia tylko tego czy będzie do tego osobny dział Smile
szybkie cytowanie
_PMA
Administrator
Administrator

Liczba postów: 1,504
02-02-2014, 08:35

Wciąż nie ma konkretów: kto będzie zgłaszał zdjęcia? jak miałoby wyglądać głosowanie? jak wyglądałaby sprawa terminów?
Z tworzeniem osobnego działu, tak jak mówiłem wcześniej, bym się wstrzymał i pierwsze dwa-trzy głosowania przeprowadził w zwykłym wątku(ale np. przypiętym) w dziale fotek.
"Niepodległe kwiaty, niezniszczalny krzyż. Huczą gabinety i imperium drży.
Szydzi z generałów, nie lęka się wojska, nielegalny naród, zakazana Polska!"
szybkie cytowanie
Wilku
Niezły Klient
Niezły klient

02-02-2014, 09:49

Okej. Niech będzie. Załóżmy więc, że ja nie będę brał udziału w konkursie, Fotki lecą do mnie od zwykłych użytkowników przez pw i wstawiam je do wątku z fotami. Taki " system " będzie na ten okres bez działu, a potem jak się wszystko przyjmie zaloze pocztę i to tam będą słane zgłoszenia.
Głosowanie jest przez ankietę w zwykłym wątku, a w pierwszym poscie zdjecia. Każdy ma swój numer i tyle.
Terminy ? 1-20 ( do ustalenia ) dn. Miesiąca - głosowanie od 1-30 następnego miesiąca zdjęcie wisi w stopce i potem jest zdjęte na rzecz kolejnego Smile

Edit: Wróć, wróć.. Big Grin Głosowanie od 1-10... Od 11-30 fota wisi i tak calu czas.

Jest 2-gi można zabawę zacząć.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2014, 09:53 przez Wilku.)
szybkie cytowanie
Piotrek
Administrator
Administrator

Liczba postów: 625
02-02-2014, 10:32

Czym ten konkurs będzie się odróżniał od dziesiątek konkursów na ciężąrówkę miesiąca jakie pojawiają sięna różnych forach? Proszę o listę kluczowych czynników sukcesu tego konkursu.
"Większość najlepszych pomysłów powstaje z frustracji. Z poczucia, że ja bym zrobił to lepiej"
Sir Richard Branson
szybkie cytowanie
Wilku
Niezły Klient
Niezły klient

02-02-2014, 11:42

Wiele nie będzie się wyróżniać, powiem nawet, że niczym szczególnym. To że inne fora o tej tematyce mają takie konkursy, nie znaczy, że my nie możemy takich robić. Jakby nie patrzeć na każdym forum siedzą inne osoby, nie każdy ma konto na wszystkich istniejących i ten, który przebywa na tym również chce się zabawić i zrobi to tu Smile Moim zdaniem zwyciężenie czyli możliwość pokazania swojego zdjęcia przy wszystkich na oficjalnym polskim forum tej gry jest jakimś osiągnięciem do którego chętni będą dążyć. Będzie zabawa to będzie konkurs, nie sprawdzi się to nie. Prosta sprawa Smile
szybkie cytowanie
Nokian
Moderator
Moderator

02-02-2014, 13:37

Piotrek nie przeginasz czasem? To ma być konkurs dla przyjemności a nie konkurs na ilość kartek regulaminu, wad, zalet, szans i zagrożeń... ma mieć ręce i nogi, dla zabawy. Tu się nie wygrywa złotych majtek jakże pożądanych przez wszystkich żeby trzeba było papierologię uskuteczniać a jedyna nagroda to satysfakcja. Nie wiem po co sobie życie utrudniać... jak położą regulamin, zasady konkursy czy organizację to ich problem.

Mało tego syfu jest wszędzie? Za chwilę trzeba będzie pokazywać zaświadczenie, że nie jest się wielbłądem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2014, 13:38 przez Nokian.)
szybkie cytowanie
Piotrek
Administrator
Administrator

02-02-2014, 14:23

Po to powołałem ten serwis i to forum, aby nie było 20tym takim samym forum o grze, tylko serwisem znacząco wyróżniającym się ponad przeciętność, serwisem który będzie unikalny. Serwisem który inni będą naśladować, a nie serwisem, który będzie naśladować inne. To jest podstawą sukcesu.

Dlatego jeżeli ten serwis ma robić coś, to ma to robić lepiej niż inni. Dlatego, z samego założenia Virtual Master Truck miał być nie kolejnym konkursem na najlepszy screen. Tylko miał to być porządnie zorganizowany konkurs, mocno nagłośniony i pozwalający i pozwalający wygrać warte swojej ceny nagrody. A nie zabawa w stylu : kto zrobi najładniejszy screen i namówi po cichu najwięcej kumpli na zagłosowanie na niego, ten wygrywa rangę VIP na 2 miesiące

Jak chcecie robić, to róbcie sobie to sobie w jakimś wątku na tym forum, proszę bardzo. Jednakże serwis nie będzie w tym oficjalnie partycypował, dopóki, dopóty nie uznam, że dany pomysł/ koncept jest interesujący. A ten nie jest. Jest tylko odgrzewanym kotletem.
Nie będzie więc z mojej strony ani ciągłego promowania tego konkursu (mogę co najwyżej raz wrzucić info na FB), ani określania go jako konkurs organizowany przez serwis eurotrucksimulator2.info, ani nie będzie żadnych rang/ kolorków za wygraną.Słowem - serwis nie będzie stroną konkursu. Co najwyżej może być jedynie platformą na której będziecie go przeprowadzać.
"Większość najlepszych pomysłów powstaje z frustracji. Z poczucia, że ja bym zrobił to lepiej"
Sir Richard Branson
szybkie cytowanie
Nokian
Moderator
Moderator

02-02-2014, 14:41

Cytat:Co najwyżej może być jedynie platformą na której będziecie go przeprowadzać.

Nie chcę wchodzić w zdanie organizatorom ale wydaje mi się, że ten konkurs tylko tego oczekuje a całe to wspieranie, promowanie itd. nie było nawet w zamyśle i nikt tego nie oczekuje z prostego powodu - to ma być zabawa na forum, głównie wśród osób z forum a nie na siłę zbieranina ludzi z innych for rejestrujących się tu tylko po to by pokazać zdjęcie na konkurs i liczących na kolorek (choć niektórych to pewnie jara). Jeśli będzie się on ograniczał tylko do zdjęcia zrobionego przez użytkowników to już to jest badziew bo nie ma marketingu? Master Truck był robiony właśnie pod dyktando najlepszego, unikatowego, oryginalnego i sam sobie odpowiedz jak wyszło... wyszło dobrze ale chyba nie tak jak to sobie wyobrażałeś a ile roboty z tym mieliście. Czy to był sukces?

Ty do tego podchodzisz ze strony serwisu myśląc o tym jak się "sprzeda" ten konkurs a oni od strony użytkownika i czystej zabawy na "kolejne zdjęcie miesiąca".

Nie chodzi mi o dogryzanie tylko robisz z zabawy "biurokrację".
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2014, 14:43 przez Nokian.)
szybkie cytowanie
Piotrek
Administrator
Administrator

02-02-2014, 15:23

Nokian, nie wiem czy biurokrację, choć być może. Po prostu jestem zwolennikiem, żeby robić coś unikalnego, a nie powielać schematy.

Skoro ma być to fanowska zabawa, to zastanawia mnie co robi ten wątek w → Dział organizacyjny → Sugestie i propozycje. Każdy użytkownik ma prawo zakładać dowolne wątki w odpowiednich miejscach o ile nie będzie łamał regulaminu. Tyle ode mnie
Sir Richard Branson
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2014, 15:24 przez Piotrek.)
szybkie cytowanie
Wilku
Niezły Klient
Niezły klient

02-02-2014, 15:29

Czyli z nowego działu nici ? Mhmm.. ok.. W takim razie nie ma sensu, każdy miesiąc to nowy wątek, osobny wątek na regulamin, wzory, osobny na wyniki.. Będzie zaspamione wątkami w dziale ze screenami, co miesiąc kolejny będzie dochodził.. W dziale z ogłoszeniami regulaminy i wzory.. Trochę to nie będzie się trzymało, ani kupy ni du*y.. Jeśli więcej chętnych na taki konkurs nie ma to wątek można zamknąć, pozdrawiam Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2014, 15:29 przez Wilku.)
szybkie cytowanie
Nokian
Moderator
Moderator

02-02-2014, 15:48

Piotrek co robi ten wątek w tym dziale to proszę pytać tych z 12 kwietnia 2013 roku... Był temat i został wykorzystany.

Cytat:Po prostu jestem zwolennikiem, żeby robić coś unikalnego, a nie powielać schematy.

Popieram ale nie można do wszystkiego podchodzić tak samo.

Wystarczyłoby ze strony administracji stworzyć nowy dział a reszta w rękach organizatorów. Wiadomo, najpierw konkrety w potem tworzenie działu.

Wilku085 skoro tak szybko odpuściłeś to faktycznie nie bierz się za to - trzeba było napisać do Piotrka "daj mi tydzień, stworzę regulamin itd, przedstawię i zadecydujesz czy robisz osobny dział czy nie" a tak to poddajesz się nie wchodząc nawet na bieżnię.

Z mojej strony wszystko w temacie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2014, 15:59 przez Nokian.)
szybkie cytowanie
Wilku
Niezły Klient
Niezły klient

02-02-2014, 15:50

Regulamin już jest, zasady przedstawiłem, wzory są. Było powiedziane, że jak to omówię to wtedy będziemy się tym interesowali, a Piotrek się nie zgodził na założenie działu w przyszłości, więc zdecydowałem, że nie będę się w to angażował..

" Wiadomo, najpierw konkrety potem założenie działu " - konkrety omówione. Czego chcieć więcej ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2014, 15:51 przez Wilku.)
szybkie cytowanie

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości