UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Propozycje zmian na forum...
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TheMrKarolus
Niezły Klient
Niezły klient

Liczba postów: 940
12-03-2014, 21:41

Mikołaj czytaj wszystko i ze zrozumieniem. Piotrek powiedział, że jak ktoś coś takiego zrobi to on mu zapewni start.
mikolaj558
Taki sobie ja :D
*
Użytkownik

Liczba postów: 159
12-03-2014, 21:46

"(...) nie chce mieć z tym nic bliżej wspólnego" - Piotrek napisał kilka postów wcześniej

Sent from my SAMSUNG-SGH-I727 using Tapatalk 2
TED
Weteran
Niezły klient

Liczba postów: 1,711
12-03-2014, 21:52

Stary już jestem to fakt (mam o wiele więcej lat niż nasz szanowny Admin) i dokładnie przeczytałem jego olbrzymi post w którym zachwala innowacyjność forum, jego strategię, sukces, et cetera, et cetera. To niewątpliwie prawda i dlatego staram się na nim być aktywny i efektywny, a czy to mi się udaję i czy jestem pożyteczny to już inna para kaloszy i nie mnie jest to oceniać. Osobiście się cieszę, że forum funkcjonuję i że żadne polskie forum poświęcone ETS2 nie dorównuje jemu nawet do pięt. Dziwi mnie natomiast postępowanie najważniejszej osoby na forum czyli Piotrka. Z jednej strony chwali, że jesteśmy najlepszym forum a z drugiej strony co jakiś czas (bo to nie po raz pierwszy), że
Cytat: jak niejednokrotnie powtarzałem - forum jest moim niechcianym dzieckiem, a download niechcianym dzieckiem niechcianego dziecka. Czyli tak jakby niechcianym wnukiem ;-). I to i to jest tylko po to, żeby miał względnie święty spokój.

Nie wiem też dlaczego, podaje tylko za przykład upadłe już fora i jedno działające, jakby zapomniał o jeszcze jednym prowadzonym min. przez jednego z naszych Vip-ów
Cytat:Popatrzcie teraz na grupę Itruck.pl. Itruck i GTS.Itruck leżą. Należące do nich ets2.pl - leży - choć zaczęło działalność jako pierwsze i jako pierwsze wystartowało z forum. Jedynie żyje Etrucks.pl. Ma 27 tys. użytkowników i 48 tys. postów ( z czego 8 tysięcy w koszu, a więc sztucznie poprawia wynik na liczniku). Na czysto (po odjęciu kosza) niecałe półtora posta na użytkownika. Obrana taktyka? Wielki download dla ETS2, dostępny tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych.
. Forum o którym Piotrek nie wspomniał ani słowem ma zarówno postów jak i użytkowników znacznie więcej niż wspomniane forum, a także więcej postów i użytkowników niż nasze forum. Również w głównej mierze funkcjonuje na downloadzie, do dostępu (linków) którego też trzeba być zarejestrowanym, natomiast treść merytoryczna w mojej ocenie stoi na niższym poziomie niż tutaj. Nie rozumiem dlaczego się czepia americatrucksimulator.eu skoro (z tego co sobie przypominam to na temat ETS2 nie mogłem wiele więcej poczytać wcześniej niż teraz o ATS). Każdy ma swoją wizję tworzenia forum i może Scenerio ma inną (osobiście też nie wszystko mi się tam podoba ale czas pokaże czy forum się rozwinie i w jaki sposób).

Piotrek pisze
Cytat:U nas jest to 11 postów na użytkownika. A to oznacza bardziej zaangażowaną społeczność. A ja wybieram społeczność bardziej zaangażowaną niż społeczność większą.

Cytat:Kluczem jest sprowokować gości do powrotu regularnego powrotu.
Cytat:Rozwijaniu i skupianiu się na downloadzie na tym forum mówię głośne i zdecydowane PO MOIM TRUPIE
Cytat:forum jest moim niechcianym dzieckiem, a download niechcianym dzieckiem niechcianego dziecka
Cytat:Obecny download w takiej formie jest bo jest. Jest bo ludzie nie wyobrażali sobie żeby nie było downloadu. I tak to było ustępstwo z mojej strony. I więcej ustępstw w tej kwestii nie będzie

Nie wiem jako rozumieć zacytowane wypowiedzi oraz wypowiedzi na temat działu Download- czy zachęcają one obecnych użytkowników forum i tych ewentualnych przyszłych do regularnych odwiedzin, wypowiedzi w poszczególnych tematach itp, itd. - zdecydowanie NIE - w każdym razie w mojej ocenie.
Wybacz Piotrek mimo szacunku jaki mam dla Ciebie to czytam Twoje powyższe wypowiedzi z niesmakiem. Uważam, że wszelkie proponowane zmiany torpedujesz w sposób autokratyczny i zdecydowany. Tylko Ty masz słuszną rację, tylko Ty znasz się na wszystkim najlepiej - praktycznie jesteś Alfą i Omegą.

Kończąc ten mój przydługi post chciałem na początku napisać w odpowiedzi na Twój post - no comment i może tak powinienem zrobić ale, że jest to forum w zamyśle dyskusyjne to jednak postanowiłem się też wypowiedzieć.
Masz problem z grą lub modami - pisz o tym na forum. Na PW w takich sprawach nie odpowiadam.

Nieważne czy dostaniemy odpowiedź na zadane przez nas pytanie. Ważne, żeby osoba, która je zadaje, sama spróbowała sobie na nie odpowiedzieć.
mikolaj558
Taki sobie ja :D
*
Użytkownik

Liczba postów: 159
12-03-2014, 21:59

"Nie chcę mieć z tym nic bliżej wspólnego. Możecie to sobie zrobić na własną rękę gdzieś. Jeżeli będzie to serwis zapełniający brakujący element - a więc świetny download (a nie serwis - wszystko o ets2 + miejsce na pitu pitu + download czyli de facto zwyczajne forum o grze + mega download), to wtedy obiecuję kopniaka marketingowego dla waszego serwisu."
Dokładniejszy cytat z postu Piotrka.
Ja szczerze wolałbym aby na tym forum zrobić porządek w DL. I jeszcze później wpadniemy na pomysł aby zrobić oddzielne forum z aktualnych informacji o grze opartych na blogu, a później Bóg wie co. To naprawdę dobry pomysł aby uporządkować dział Download.

Sent from my SAMSUNG-SGH-I727 using Tapatalk 2
KamilS
3D Master
VIP

Liczba postów: 394
12-03-2014, 22:31

A pozniej Piotrek bedzie zarzucal ze z tgo forum uciekaja uzytkownicy na inne.

Po czeesci download to tez forum i zapewne to wlasnie ten dzial generuje wiekszy ruch niz jakis inny dzial, zapewne jak poprawimy dzial download to i nasza ogladalnosc wzrosnie a co za tym idzie przybedzie wiecej uzytkownikow ktorzy stale nas beda odwiedzac. Jedyna roznica jaka bedzie nas odrozniac od innych for to nie 100 tematow z byle jakimi modyfikacjami, a 10 konkretnych i wartych uwagi dodatkow ktorymi gracze powinni sie zainteresowac.

Ot co moja kolejna i raczej ostatnia propozycja, bo widac ze nie dosc ze zaczela sie mini wojna to i tak sprawa zakonczy sie jednoznacznie gdzie niektorzy nie beda zadowoleni.

Wytapane z Prestigio 5450
Uszanuj moją pracę i pobieraj przez AdFly.

My Steam ID: fraor
TheMrKarolus
Niezły Klient
Niezły klient

Liczba postów: 940
12-03-2014, 22:39

Czegoś Piotrek nie rozumiem. Skoro to forum jest dla Ciebie jak "niechciane dziecko" i Cię nie obchodzi, to jaką różnicę robi Ci dodanie tych kilku podziałów? Forum jest (jak mniemam) skierowane do użytkowników i skoro proponują coś co uprzyjemni im korzystanie z niego, a Ty nie chcesz tego wprowadzić, to dla mnie jest to niezrozumiałe. Iście w zaparte spowoduje dokładnie odwrotny efekt od tego jaki oczekujesz - odstraszy ich.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2014, 22:39 przez TheMrKarolus.)
Piotrek
Administrator
Administrator

Liczba postów: 625
13-03-2014, 02:14

Cytat:W takim razie czekajmy na innowacyjny, niespotykany pomysł by wyróżniać się na tle innych a między czasie niech DL nadal będzie nieogarnięty dorzucając do niego kolejne modyfikacje i w przyszłości jeszcze bardziej utrudniając wprowadzenie tego innowacyjnego pomysłu.
Przypominam. Jesteś moderatorem. Masz prawo, a właściwie nawet obowiązek dbać o porządek. Wykaż się nim proszę oczyszczając działy downloadu z wygasów i ewentualnych plików nie kompatybilnych z nowymi wersjami. Będzie to jak najbardziej przydatny krok.

Jestem przeciwnikiem tych kategorii.
Jak to określił ileś postów wcześniej chyba _PMA, po zrobieniu porządku i podzieleniu na działy markami, do każdego byłoby ledwie po kilka plików. Tak struktura mogłaby się stać pożywką dla użytkowników do dążeń do jak najszybszego, sztucznego zapełniania tych pustawych działów byle czym ( a więc jak najwięcej byle jakich modów itp.), bo łyso wyglądają trzy mody na krzyż. Co więcej to właśnie struktura działowa i uprawnienia z nimi związane najbardziej obciążają pamięć podręczną forum.
Cytat:Pomysł, który zaproponowałeś na końcu wydaje mi się bardzo dobry ale to i tak sprowadza się do tego co napisałem wyżej - ktoś siedzi, ściąga i testuje.
Bo do tego tak na prawdę sprowadza się każdy dobrze robiony download. Do sprawdzania i do odpowiedzialności za to co się w nim znajduje. I tak się powinno downloady robić. Ale zwykle woli się robić śmietnik i wprowadzać co najwyżej segregację śmieci.

Rodzi się pytanie czy moderatorzy, czy jakiś zespół. Czy wspieranie wersji dwóch najnowszych wersji czy tylko jednej (a drugą przejściowo - dajmy na to, że po premierze patcha dajemy sobie np. tydzień na sprawdzenie plików i przerzucenie aktualnych do drugiego działu). Jest to zaledwie pierwszy hasłowy pomysł jaki wpadł mi do głowy. Rzecz którą można w detalach przedyskutowywać i dopracowywać. Co by nie było, wydaje mi się to bardziej innowacyjnym podejściem do downloadu niż dalsze drobienie na kategorie wg. typu lub marki, jak to jest na większości for.

Cytat: Bo jeżeli chodzi o wywalenie wszystkiego co było robione na wersję niższą niż 1.7 to uprzejmie informuję, że dużo modyfikacji chodzi nawet z wersji 1.3 czy 1.4 i nie ma problemu z grą.
Nie chodzi o to co było robione na co, tylko co z czym działa. Jeżeli coś było robione na 1.3 i działa na 1.7 i 1.8 to ląduje w odpowiednim dziale. Można (jeżeli komuś się zechce) wpisywać w opisie dodatku kolejno wersje z którymi stwierdzono kompatybilność. W przypadku tego "rolowania" po premierze kolejnych patchy, robiłoby się to już niejako z urzędu. Ale jak mówię - mój pomysł to pomysł hasłowy, do ewentualnego dopracowania.
Cytat:Użytkownicy chcą uporządkować dział DL, zrobić go bardziej przejrzystym i przyjaznym a nie faworyzować go i robić z forum działu download. To jest poprawa wizerunku forum, jego jakości i marki.
Zacna inicjatywa. Problem z tym, że proponowane rozwiązanie kryterium poddziałów to nie poprawa wizerunku forum, jego jakości i marki, tylko zrównanie do innych for. Obawiam się, że w dół.
Cytat:Wspieranie najnowszego patcha i wersje jedną do tyłu jest niemożliwe i mało rzeczowym stwierdzeniem.
Mógłbyś doprecyzować czemu? Moim zdaniem to by niosło akurat wartość dodaną bo uczyłoby ludzi, że grę trzeba mieć zawsze aktualną.
Cytat: To może zrobić serwis, na innej maszynie skupiony tylko i wyłącznie na modyfikacjach i podlinkować go w forum? Jak dla mnie najlepsze wyjście, zebrać parę osób, Piotrek ma z głowy download, a użytkownicy tego forum nadal mają dostęp do dobrego działu download. Nie będzie pustego ruchu - Ci którzy chcą tylko download połączą się z zupełnie innym serwerem, bo link do DL będzie inny. Dotychczasowi użytkownicy tego forum po podlinkowaniu będą mieć komfortowy dostęp do downloadu i wszyscy zadowoleni.
Ależ proszę bardzo, z chęcią bym się na to zgodził. Tylko oczywiście na takiej zasadzie, że oba fora się dopełniają względem siebie. A więc tu nie ma downloadu, a tam jest tylko download, a nie najważniejsze działy supportu i dyskusji o grze. Organizujcie ekipę, jakiś hosting (ja mogę wam oddać domenę ets2mods.pl za friko - ważna jeszcze prawie rok) i róbcie takie forum. Wy podlinkujecie te forum jako forum do dyskusji o grze, ja tamte jako download. Ja zapewnię zintensyfikowaną reklamę na samym początku. I wszyscy będą happy.
Mówiąc nie chcę mieć z tym nic wspólnego mam na myśli: nie chcę tego robić na tym serwerze ani pod tą domeną, ani nie zamierzam technicznie pomagać w sensie stawiania, konfigurowania, wypełniania zawartością itp.

Cytat:Uważam, że wszelkie proponowane zmiany torpedujesz w sposób autokratyczny i zdecydowany.
Cytat:Z jednej strony chwali, że jesteśmy najlepszym forum a z drugiej strony co jakiś czas (bo to nie po raz pierwszy), że
OldTed, ja (o ile gdzieś nie przejęzyczyłem się) używam sformułowania serwis. A serwis to strona internetowa + forum.
Ależ masz zupełną rację. W 90% rządzę tym serwisem w sposób autokratyczny i zdecydowany. I co więcej uważam, że w przypadku gdybyśmy zamiast autokracji zastosowali demokrację i przychylałbym się do każdego wniosku, który został zgłoszony w tym dziale forum i w ankiecie zwyciężyła opcja TAK, to bylibyśmy w formie i treści "każdym serwisem o ETS2", a nie wyróżniającym się serwisem. Przypomnę, że choćby zgodnie z propozycjami powinienem zamknąć bloga, robić tylko forum i ewentualnie na nim dawać newsy.
Te 10% władzy autorytarnej jakie oddałem, to najpierw zrobienie forum, a potem jakiegokolwiek downloadu na forum.
Gdybym był autokratą w 100% nie byłoby w pierwszej kolejności downloadu na forum, a w drugiej w ogóle tego forum.
Jedno wiem i jestem pewien. Jeżeli ta moja autokracja położy zupełnie forum, to tylko ja będę temu winien, a nie nikt inny i nigdzie indziej winnych szukać nie będę.
Cytat:Nie wiem też dlaczego, podaje tylko za przykład upadłe już fora i jedno działające, jakby zapomniał o jeszcze jednym prowadzonym min. przez jednego z naszych Vip-ów
Szczerze, to Wombat prowadził HTS, Bochen ma na swoim koncie germantrucksimulator.pl oraz pierwszą, prastarą odsłonę etrucks.pl, Czajoza ma modscenter.pl Nie wymieniłem, bo w danej chwili o danym serwisie nie pomyślałem i nie wiem dokładnie jaka jest tam obecna sytuacja, więc się o niej nie wypowiadam.

Cytat: Nie rozumiem dlaczego się czepia americatrucksimulator.eu skoro (z tego co sobie przypominam to na temat ETS2 nie mogłem wiele więcej poczytać wcześniej niż teraz o ATS).
W przypadku americantrucksimulator.eu wyczuwam za duże inspirowanie się Sceneria tym oto serwisem. Liczyłem głęboko, że obierze, własną drogę, wykaże samodzielność i niezależność, że wypłynie na głębokie wody.
Cytat:Tylko Ty masz słuszną rację, tylko Ty znasz się na wszystkim najlepiej - praktycznie jesteś Alfą i Omegą.
Jest wiele rzeczy na których się nie znam, dlatego się w nich nie wypowiadam - np. technikalia ciężarówek, o których niektórzy się wymądrzają jakby byli kierowcami zawodowymi z 40 letnim stażem.
Powiem tak. Wgryzłem się niegdyś w historię Steva Jobsa i Apple. I powiedzmy w prowadzeniu serwisu jestem w pewnym stopniu wyznawcą Jobsa.
W branży for o symulatorach ciężarówek jestem już 10 lat. Widziałem setki wzlotów i upadków. Strategia tego serwisu jest wypadkową tego co widziałem, przeżyłem na własnej skórze i jakie wnioski wyciągnąłem. Nie mówię, że jest bezbłędna. Jest jednak konkretną i chyba unikalną strategią, a nie naśladownictwem nurtu jak to ma miejsce na praktycznie każdym forum.
Cytat:zapewne jak poprawimy dzial download to i nasza ogladalnosc wzrosnie
A czy nam jest potrzebna większa oglądalność? Czy kogoś za przeproszeniem podniecają statystyki? Wśród osób bezpośrednio zainteresowanych gatunkiem i tytułem mamy ogromną rozpoznawalność marki tego serwisu. Do tego jak pisałem serwer ledwo zipie, mimo zmiany teoretycznie na mocniejszy.
Cytat:Jedyna roznica jaka bedzie nas odrozniac od innych for to nie 100 tematow z byle jakimi modyfikacjami, a 10 konkretnych i wartych uwagi dodatkow ktorymi gracze powinni sie zainteresowac.
Jak chcesz to wprowadzić? Wprowadzając kategorie i czyszcząc wygasy skazujemy się w pierwszej kolejności na pustawe działy dla każdej marki. To natomiast prowokuje użytkowników do zapełniania ich. My mamy jedynie kryteria jakie musi spełnić wątek aby wszedł do tego działu. Jest to decyzja administracyjna a nie uznaniowa.
"Większość najlepszych pomysłów powstaje z frustracji. Z poczucia, że ja bym zrobił to lepiej"
Sir Richard Branson
nkuh
CENZOR
*
Użytkownik

Liczba postów: 460
13-03-2014, 09:48

Abstrahując od głównego wątku odpowiem Twoje pytanie.
Analizując to jakie zmiany wniósł patch 1.4.1 jakie wniesie teraz 1.9.x (może 2.0) mod stworzony na nowo wydany path byłby bardzo trudny do wydania na wersji wcześniejszej.
Sama mapa stworzona od zera na wersje 1.4.1 nie była możliwa do wydania na 1.3.1, nie było jakiejkolwiek możliwości konwertu. Taka sama sytuacja będzie miała miejsce na nowym patchu.
Po konwercie najnowszych map pojawią się ich zapewne nowe wersje które i one będą rozwijane nie jesteśmy w stanie zapewnić kompatybilności na wersje 1.8.2.5
Nie wiemy jakie nowości przyniosą najnowsze patche ale jeśli będą rewolucyjne to produkcja modu na wersje wcześniejszą będzie oznaczała prace z modem prawie od zera.
Kolejny przykład SCS miało w planach zrobić DAF-a Euro 6 załóżmy że go wydaje i wychodzi jakiś mod do niego i prawie niemożliwe jest wydanie go na wersję wcześniejszą, wiązało by się to z wydzieleniem całego modelu z base.
Nokian
Moderator
Moderator

Liczba postów: 885
13-03-2014, 11:43

Cytat:W takim razie czekajmy na innowacyjny, niespotykany pomysł by wyróżniać się na tle innych a między czasie niech DL nadal będzie nieogarnięty dorzucając do niego kolejne modyfikacje i w przyszłości jeszcze bardziej utrudniając wprowadzenie tego innowacyjnego pomysłu.

Cytat:Przypominam. Jesteś moderatorem. Masz prawo, a właściwie nawet obowiązek dbać o porządek. Wykaż się nim proszę oczyszczając działy downloadu z wygasów i ewentualnych plików nie kompatybilnych z nowymi wersjami. Będzie to jak najbardziej przydatny krok.

Przypominam, że grubo ponad pół roku temu, nie będąc jeszcze moderatorem zrobiłem porządek w DL z podziałem na grupy wraz z linkami. Ani administracja ani moderatorzy nie wykazali żadnego zainteresowania tą sprawą. Skoro wtedy pomoc została olana to czemu teraz mam grzebać w jeszcze większym bałaganie? KamilS się zobowiązał do tego więc jemu to zostawiam. Ja ze swojej strony przeglądnę modyfikacje wstawione przeze mnie i usunę, które trzeba według mnie.

Cytat:Użytkownicy chcą uporządkować dział DL, zrobić go bardziej przejrzystym i przyjaznym a nie faworyzować go i robić z forum działu download. To jest poprawa wizerunku forum, jego jakości i marki.

Cytat:Zacna inicjatywa. Problem z tym, że proponowane rozwiązanie kryterium poddziałów to nie poprawa wizerunku forum, jego jakości i marki, tylko zrównanie do innych for. Obawiam się, że w dół.

Rozwaliłeś mi system w tej chwili. Lepiej mieć jedną szafę i wszystkie ubrania nawrzucane jak leci niż zawieszone na wieszakach czy poukładane w kostkę.

Tak bardzo chcesz się wyróżniać na tle innych, że nawet bałagan w DL jest dobrym sposobem by nie być jak inni. Twoje forum, Twoje decyzje. Mi to już lotto w tej chwili.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2014, 12:07 przez Nokian.)
_PMA
Administrator
Administrator

Liczba postów: 1,504
13-03-2014, 14:07

Może warto wspomnieć przypadek konkursu na forumową ciężarówkę miesiąca. Tam również były oczekiwania co do nowych działów/poddziałów żeby sprawiać wrażenie porządku i przejrzystości. Jak widzimy całość skończyła się po miesiącu - na jednym temacie.

Identycznie będzie w przypadku tradycyjnego podzielenia downloadu i przemieleniu modyfikacji pod względem kompatybilności i jakości - powstanie 20 działów, w każdym średnio po pięć tematów na krzyż.
Sposób podziału rzucony przez Piotrka (wg. wersji gry) jest ciekawy tylko zastanawia mnie jedna kwestia. Kto by to sprawdzał? Jest jakaś gwarancja, że żmudne i monotonne uruchamianie gry + przegląd loga dla każdej modyfikacji nie znudzi się tej osobie po tygodniu?

Tak źle i tak niedobrze Dodgy

Jest pewne rozwiązanie, rzekłbym nawet rewolucyjne, ale wprowadzenie czegoś takiego to nie byłaby kwestia dni tylko tygodni a może i nawet miesięcy. Szczegóły pozwolę sobie zachować w tajemnicy, bo póki co jest to na etapie planowania i na dodatek nie mam pewności czy jest to ogółem możliwe i czy spełniłoby moje oczekiwania Tongue
"Niepodległe kwiaty, niezniszczalny krzyż. Huczą gabinety i imperium drży.
Szydzi z generałów, nie lęka się wojska, nielegalny naród, zakazana Polska!"
KamilS
3D Master
VIP

Liczba postów: 394
16-03-2014, 20:28

Poprzeglądałem DL, głównie ciężarówki i naczepy. Pobrałem kilka starszych modów i o dziwo działają na 1.8.2.5 i 1.9.10, ale z małymi problemami. Nie wiem, więc czy jest jakiś sens ruszać ciężarówki i naczepy, a nie zająć się mapami i dodatkami. Co o tym myślicie?
Uszanuj moją pracę i pobieraj przez AdFly.

My Steam ID: fraor
Arkus_23
Niezły Klient
Niezły klient

Liczba postów: 169
16-03-2014, 21:06

No ale po co takie klocki? W opisie modyfikacji ma pisać na jakiej wersji działa mod i po problemie. Nie widzę sensu przebudowy całego forum.
Herdox
Niezły Klient
Niezły klient

Liczba postów: 34
26-03-2014, 11:54

Dobrze, że przebudowali, bo teraz wygląda o niebo lepiej. Jest przejrzyste i łatwo się odnaleźć.
Dobra robota ETS2.info Team!
Piotrek
Administrator
Administrator

Liczba postów: 625
26-03-2014, 13:05

Jeżeli ktoś chce skomentować kwestie zmiany stylu forum, proszę o zapoznanie się z tym postem: http://eurotrucksimulator2.info/pl/forum...#pid115707
"Większość najlepszych pomysłów powstaje z frustracji. Z poczucia, że ja bym zrobił to lepiej"
Sir Richard Branson

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości