UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Ciekawe domeny do wzięcia
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piotrek
Administrator
Administrator

Liczba postów: 625
12-12-2012, 20:00

Witajcie.

Moi drodzy.
W moim portfolio nazbierało się trochę domen, które posiadam, ale których nie wykorzystuję. Żal mi się ich pozbywać, a wiem że niektórym z Was mogłyby się przydać. Dlatego chciałbym zaproponować wam układ zbliżony do działania naszego inkubatora.

Mógłbym zaoferować Wam coś na kształt sponsoringu stron: dostalibyście ode mnie do użytkowania domenę i w razie potrzeby trochę miejsca na serwerze. W takich rzeczach jak postawienie skryptów też bym pomógł. Dostalibyście też stosowne wsparcie marketingowe w postaci reklamy na naszym serwisie.

Posiadane przeze mnie domeny to:
- ets2map.pl - świetne dla osoby tworzącej jakąś lokalną mapę
- ets2map.com - domena w sam raz dla kogoś kto zna języki obce i chce zabłysnąć
- ets2-mods.pl
- ets2mods.pl
- ets2-mody.pl
- ets2poradniki.pl - może jakieś centrum poradników
- ets2vs.pl - czy nikt nie chce zdziałać niczego wielkiego w kwestiach wirtualnej spedycji? ;-)
- world-of-trucks.pl

Co zrobić by zgarnąć pomoc? Wystarczy mieć interesujący pomysł na serwis, zgłosić się do mnie na PW, napisać mi o którą domenę się rozchodzi i przekonać mnie, że to właśnie Tobie powinienem pomóc ;-)

Zapraszam do współpracy ;-)
"Większość najlepszych pomysłów powstaje z frustracji. Z poczucia, że ja bym zrobił to lepiej"
Sir Richard Branson
szybkie cytowanie
Mati^
Volvo
*
Użytkownik

Liczba postów: 52
16-12-2012, 15:15

Kiedy będziecie przyznawać domeny??
szybkie cytowanie
Piotrek
Administrator
Administrator

16-12-2012, 19:40

Spokojnie jak na wojnie. Jak na razie wszyscy się rzuciliście na dwie domeny. A Twoje zgłoszenie krótko mówiąc nie powala na kolana. Jeżeli jeszcze znajdę czas wieczorem to poodpisuję na PW.
"Większość najlepszych pomysłów powstaje z frustracji. Z poczucia, że ja bym zrobił to lepiej"
Sir Richard Branson
szybkie cytowanie
-=Wyrod=-
Adept
*
Użytkownik

Liczba postów: 16
27-01-2013, 13:02

Wysłałem już dawno prośbę o domenę i zero odzewu...
szybkie cytowanie
Wujek CzaQus
<b>Map Maker</b>
*
Użytkownik

Liczba postów: 54
27-01-2013, 20:55

Ja również .
[Obrazek: http://img145.imageshack.us/img145/3493/syg.png]
Pomogłem ? Podziękuj Tongue
szybkie cytowanie
Piotrek
Administrator
Administrator

28-01-2013, 09:51

Wydaje mi się, że na wszystkie zgłoszenia poodpowiadałem. Jeżeli nie - odpowiem w pierwszych dniach lutego.
Sir Richard Branson
szybkie cytowanie

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości