UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Przenoszenie kierowcow
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DJ8923
Adept
*
Użytkownik

Liczba postów: 47
08-12-2012, 11:45

Witam mam takie pytanie czy jest możliwość żeby mnie jako kierowce i moja ciężarówkę przenieś z jednego garażu do drugiego ? bo mam garaż w Hanowerze i Szczecinie i chce przenieś mnie z ciężarówką do Hanoweru. Z tego co zauważyłem ze da się tylko przenieś moich kierowców i ich ciężarówki ale mnie się nie da przenieś. Jest na to sposób jakiś ?. Pytanie oczywiście o ETS2. Z góry dzięki za pomoc.
szybkie cytowanie
moominko
Nowy
*
Użytkownik

Liczba postów: 5
08-12-2012, 11:47

Jest jeden jedyny sposób - zacząć grę od nowa. Niestety nie da się przenosić siebie z jednego garażu do innego.
szybkie cytowanie
Wilku
Niezły Klient
Niezły klient

Liczba postów: 852
08-12-2012, 12:07

Da się. Zamień się z twoim kierowcą ciężarówką a o twoją się ets zapyta gdzie ją przenieś. To wybierz se garaż i zmień się z powrotem z kierowcą zamieniając jego ciężarówke do innego garażu Smile
szybkie cytowanie

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości