UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Z Mańkiem w trasie
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mafciej
Nowy
*
Użytkownik

Liczba postów: 4
08-11-2014, 12:00

Cześć wszystkim!
Z racji tego, że będzie to moja pierwsza relacja z trasy może kilka słów o mnie.
Mam na imię Maciek, mam 24 lata i mieszkam w Łodzi a od dwóch miesięcy posiadam prawo jazdy kategorii CE. Niedawno udało mi się podłapać całkiem interesującą fuchę. Pierwszy miesiąc na okres próbny, będę jeździł po Polsce. Jak się okazało zostałem zatrudniony przez znanego wśród kierowców ''Jędrka'' o którym też co nieco słyszałem. To chyba tyle, niżej fotorelacja z pierwszej trasy Wink
Trasa: Łódź-Gdynia
Odległość: 336 km
Czas przejazdu: Równe 7 godzinek Smile
Średnie spalanie: 37,7l/100km
1. Pierwszego dnia od razu pojechałem z szefem na firmę gdzie stał już przygotowany ciągnik. Zdziwiłem się bo po wjeździe na plac widziałem tylko biednego DAF-a ze specyficznym ładunkiem i myślałem, że nie mam na niego uprawnień. Po chwili sytuacja się wyjaśniła. Okazało się, że ładunek to 22 tony plastikowych granulek które mogę wozić bez żadnych certyfikatów. Uff odetchnąłem z ulgą...
[Obrazek: image.png]

2. Wnętrze najuboższe, bez radia. Dobrze, że wziąłem GPS bo nie widziało mi się jeździć po znakach.

3. Wrzuciłem graty, będę jeździł 8-letnim DAF-em z przebiegiem ciut ponad 400 tyś.

4. Szef objaśnił co, gdzie i jak mam jechać. Jedziemyy!

5. 45' na poboczu bo później na autostradzie to nie ma gdzie...

6. Już prawie Toruń. Jeszcze tylko bramki i prujemy do celu.

7. I już po bramkach. Niestety przejazd na swój koszt ale słyszałem, że wszystko do zwrotu przy wypłacie.

8. Już się ściemnia więc grzejemy ile fabryka dała!

9. Zdjęć z miasta nie ma bo nie mogłem znaleźć firmy i się pogubiłem. Idę do magazyniera spytać co i jak.

10. Na magazynie nikogo nie było a cieć powiedział, że przyjmują od 8 rano. Dzwoniłem do szefa i mam teraz kręcić 12' pod firmą
a rankiem zrzucić naczepę i wziąć jakieś części samochodowe do Łodzi.

To tyle z krótkiego wypadu Smile
szybkie cytowanie

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości