UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Gwiazdki użytkowników
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tigre87
Lone Rider
*
Użytkownik

Liczba postów: 287
21-10-2014, 19:26

Jak na razie wszyscy na nie oprócz Mikołaja. Myślałem, że jednak większej liczbie użytkowników spodoba się mój pomysł. No cóż, życie.
Ghost
Niezły Klient
Niezły klient

Liczba postów: 483
21-10-2014, 19:31

(21-10-2014, 19:04 )Pietrex napisał(a): Myślę, że jak nowy użytkownik będzie szukał pomocy to ilość gwiazdek przy profilu odpowiadającego nie zrobi mu różnicy. A jak posiedzi trochę taki nowy na forum to sam się zorientuje co i jak.

Tigre87 napisał(a):Inną drogą tacy zwykli użytkownicy jak ja, jak już pomagają, to nie wiem do końca czy można im wierzyć, ale jak widzę odpowiedz jakiegoś moderatora, to już wiem, że to ktoś poważny i raczej durnoty nie napisze.

Ja sam sobie nie ufam Wink . Wiadomo nikt nie jest nieomylny, a nawet MirM czasem się pomyli Wink Myślę, że więcej zachodu z kombinowaniem komu gwiazdki za co (nie wspominając o kłótniach komu się należy, bo tego się nie uniknie), niż rzeczywistego pożytku dla użytkowników, tych nowych i starych.

Dokładnie. Taki użytkownik szuka bardziej porady czy rozwiązania problemu, niż osoby, która ma sporo gwiazdek (czyt. duzo pomaga). Rzadko kto chyba zagląda w zakładkę Użytkownicy i sprawdza kto ile ma tych gwiazdek, postów czy czego tam szukać... To samo tyczy sie samych profili użytkowników.
Intel Core i3-4130 3.4GHz 3MB
MSI GeForce GTX650Ti 2GB OC
Corsair 4GB 1600MHz Vengeance Blue CL9

Aktualny projekt:
Coming Soon

Szeryff123
No-Life
*
Użytkownik

Liczba postów: 674
21-10-2014, 19:35

Dla niektórych te gwiazdki by były przedłużeniem wirtualnego siusiaka.
Na pytania związane z Volvem F10 nie odpowiadam!!!
Nie pomagam z konwertem, ze zmodem, z blenderem, ani jakąkolwiek modyfikacją, od tego są poradniki.
lysek2402
szefunio [SVS]
*
Użytkownik

Liczba postów: 124
21-10-2014, 20:28

@Szeryff123 a żeś dorzucił do pieca teraz Big Grin

Jak dla mnie to nie ma znaczenia czy ktoś ma jedną, czy trzy gwiazdki Smile Ważne jest to czy ktoś coś robi dla społeczności, a nie to ile ma gwiazdek Big Grin
Kocham ciężarówki i NIKT tego nie zmieni...

https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=96842
MirM
Siwy gracz :D
Niezły klient

Liczba postów: 2,233
21-10-2014, 20:42

Temat nadawania rang użytkownikom znów powrócił jak bumerang. Przy ostatnim podobnym temacie była nawet zamieszczona ankieta i byłem jednym z pierwszych który kliknął NIE.

Forum nie jest po to by nadawać rangi itp. Ma służyć do wymiany informacji i doświadczeń między użytkownikami, wzajemnego pomagania sobie. Każdy ma prawo się wypowiadać, byleby rzeczowo i na temat.

To czy przy czymś nicku są gwiazdki, czy ich nie ma, zależy od używanego stylu forum. Ja np. ich nie widzę i nigdy nie zwracałem na to uwagi. Dla mnie ważna jest treść wypowiedzi danego użytkownika, a nie ilość np. gwiazdek przy nicku, czy tez jego kolor.

Wcześniej Piotrek wyjaśnił kto i dlaczego ma rangę VIP na forum i to powinno zakończyć dyskusję na ten temat.

Starając się pomagać innym nigdy nie zabiegam o podziękowanie, a największą radość sprawia mi gdy uda mi się rozwiązać problem i pomóc drugiemu w potrzebie, aby mógł cieszyć się z gry.

Szczerze, to byłem bardzo zakłopotany tym iż padła taka propozycja i to w kontekście mojej osoby.

Szkoda, że wcześniej nie odpowiedziałem, lecz jestem aktualnie kontuzjowany i pisanie sprawia mi kłopot.
Jak raportować błędy na mapie? - czytaj. Gdzie i jak wkleić game.log? - czytaj.
Masz problem z grą lub modami - pisz o tym na forum. Na PW w takich sprawach nie odpowiadam.
wotek
Scania Swedish Power!
Niezły klient

Liczba postów: 614
21-10-2014, 20:54

No ale co za debilizm, no na co to komu? Przecież mogę się założyć że nikt na to nie patrzy, mogę się założyć że nowi jak przyjdą to nie zauważą tych gwiazdek a nawet jeżeli to i tak nie będą wiedzieli o co chodzi jak nieraz nawet niewiedzą do jakiego tematu zaglądnąć i piszą na sb.
Jak MirM napisał co jakiś czas te idiotyczne tematy jak jakieś rangi, sygnaturki i bóg wie co jeszcze powraca jak bumerang i na co to komu?

P.s może być tak jak pisze szeryf, przecież przypomnijcie sobie jaka była afera jak wskutek jakiejś awarii kiedyś użytkownicy mieli mniej tych podziękowań, to prawie z widłami po Piotrka szli Big Grin
"Jeżeli czegoś nie da się zrobić, potrzebny jest ktoś, kto o tym nie wie – przyjdzie i to zrobi."
Stefan
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-10-2014, 20:56 przez wotek.)
Ha-eS
Zielona legenda
Moderator

Liczba postów: 323
01-11-2014, 11:50

Dokładnie tak jak napisał MirM. Forum służy do tego by fajnie spędzić czas albo uzyskać jakąś pomoc, a nie żeby mieć tyle i tyle gwiazdek. Jak ktoś chce "zbierać" jakieś gwiazdki albo rangi niech założy sobie konto na innym forum i wykupi sobie pakiet VIP to będzie mógł chwalić się gwiazdkami. Temat pozwoliłem sobie zamknąć bo i tak wszystkie posty sprowadzają się do jednego. Ja też jestem takiego samego zdania jak koledzy wyżej.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości