UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Jakie obowiązkowe dodatki/modyfikacje?
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vixen
Adept
*
Użytkownik

Liczba postów: 91
07-10-2014, 16:57

Dexter, tego typu paczki nigdy nie są pewne. Większość modów szybko jest aktualizowanych a także sama gra jest szybko aktualizowana.
Tak spytam to Twoje kanały? https://www.youtube.com/channel/UCu9F52X...JnjjT_p9Ng https://www.youtube.com/channel/UCaBB4E1...COjpkqmfxA
CPU: AMD Athlon X3 435 -> AMD Phenom B35 2.9GHz GPU: GigaByte GeForce GTX 470 Mobo: GigaByte GA-770T-USB3 RAM: 2x 2Gb Goodram CL9 1333MHz Zasilacz: SilentumPC Deus G1 600W Dysk: Samsung 500Gb Obudowa: iBox Force 2101
szybkie cytowanie
Wujek Bohun
Adept
*
Użytkownik

Liczba postów: 79
07-10-2014, 20:43

(07-10-2014, 06:52 )Pietrex napisał(a): Co do paczki od Wujka Bohuna - ogólnie unikałbym wrzucania modów hurtowo, całymi paczkami. Zdarzało się, że nawet w sprawdzonej kolejności wrzucone mody nie działały. Można się takim zestawem sugerować ale każdy mod należy sprawdzić przed wrzuceniem osobiście. To pozwoli uniknąć kłopotów z crashowaniem gry. Smile

Dokładnie tak. Dlatego właśnie na moim blogu jest również informacja, wytłuszczoną czerwoną czcionką, że modyfikacje pobieracie na własną odpowiedzialność.

Z tego co wyczytałem powyżej, wynika że nie wszystkie modyfikacje które stosuję są na swoim miejscu, lub mogą powodować poważne błędy... no ale u mnie działają ;-). Ale to u mnie. Nie powiem żeby w konsoli nie było czerwono, bo jest, ale nie mam czasu na dokładną ich analizę co jest dobrze, a co nie. Musiałbym na to poświęcić z kilka godzin, na taki luksus mnie nie stać. Nie chodzi tu o zastosowanie tych modyfikacji z braku rozsądku jak ktoś tutaj napisał, tylko z faktu, że po prostu mi działają. Nie mam czasu na tym posiedzieć.
Inna sprawa, że lista modów przedstawiana przez Dextera, zawiera również mody których ja nie używam.

Pozdrawiam serdecznie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2014, 20:48 przez Wujek Bohun.)
szybkie cytowanie
Jakub5544
Adept
*
Użytkownik

Liczba postów: 11
08-10-2014, 21:38

Vixen To Moto Vloger Gra W ETS 2 ? Tongue
Ja sam na paczkach nie gram ale jeśli ktoś nie ma czasu na pobieranie oddzielnie paczka wujka jest najlepsza.
Lepiej sprawdzać na innym save wszystkie modyfikacje gry Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2014, 21:42 przez Jakub5544.)
szybkie cytowanie
Borsuk vel Martinez
Mechanik
*
Użytkownik

Liczba postów: 642
09-10-2014, 09:37

(08-10-2014, 21:38 )Jakub5544 napisał(a): Vixen To Moto Vloger Gra W ETS 2 ? Tongue
Ja sam na paczkach nie gram ale jeśli ktoś nie ma czasu na pobieranie oddzielnie paczka wujka jest najlepsza.
Lepiej sprawdzać na innym save wszystkie modyfikacje gry Smile

To ja dorzucę swój kamyczek do ogródka. Bardzo proszę drodzy gracze nie piszcie że jest to najlepsza paczka. Konsola świeci na czerwono mody, oprócz map nieaktualne od co najmniej kilku miesięcy więc jest chyba coś nie tak, prawda? Lista modów może być jedynie pewną wskazówką co można stosować, pod żadnym pozorem nie jest prawdą ostateczną. Rozumiem że trudno śledzić zmiany w ETS2 bo SCS co chwila wszystkich nas raczy jakimiś nowymi patachami które sporo zmieniają w grze na lepsze ale również ze strony osób tworzących mody są utrapieniem, ale na Boga czy nie lepiej poświęcić choćby jeden dzień, odpuścić te kilka tras w ETS2 by zoptymalizować sobie grę? To nie jest trudne a naprawdę ułatwia życie. I teraz mój apel do Wujka Bohuna jeśli zechce to przeczytać. Albo zaktualizuj mody do najnowszych wersji na swojej stronie lub po prostu usuń linki pobierania, wiele osób nie czyta ostrzeżeń choćby były napisane wielgaśną i jaskrawą czcionką. Jeśli piszesz że mody działają na patch 1.13 to warto je sprawdzić czy faktycznie działają a czerwona konsola mówi coś zupełnie innego i nie wystarczy zapis Problem z modyfikacją? Pytaj na forum forum.wotr.pl skąd pobieram modyfikacje. Tak, gracze pytają i ciągle jest ten sam problem, jeden błąd jest powielany wielokrotnie. Nie jest to w żaden sposób atak na Ciebie ani na kogokolwiek innego po prostu od jakiegoś czasu obserwuje forum i wielu graczy ma problemy ze starymi modyfikacjami i nikt nic z tym nie robi a dla wielu kontakt z ETS2 zaczyna się od Ciebie. Jeśli wysłuchasz to dobrze i chwała Ci za to, jeśli nie mówi się trudno i żyję się dalej. Przynajmniej próbowałem.

Pozdrawiam
Mogę wiele, czasem chcę, niczego nie muszę...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2014, 09:52 przez Borsuk vel Martinez.)
szybkie cytowanie
Wujek Bohun
Adept
*
Użytkownik

09-10-2014, 11:08

Ok.
W takim razie nie będę kierował widzów na te forum, będziecie mieli problem z głowy.
Jeśli modyfikacje które stosuję po prostu mi działają to po co mam je zmieniać?
Nie mam z nimi problemu, ani z płynnością gry co widać na filmach, ani w ogóle.
To że ludzie ignorują komunikaty, również nie jest moją winą.
Myślałem że te środowisko jest między innymi po to, by sobie pomagać. Jak widzę stanowi to jakiś problem.
W takim razie nie będę wam robił problemów, w postaci ludzi szukających odpowiedzi na pytania. Usunę z blogu wszelkie namiary na te forum, według powyższych zaleceń.

I jeszcze jedna rzecz, ja nie udostępniam paczki modyfikacji, tylko linki do nich. Każdy który pobiera modyfikacje spod tych linków, pobiera a przynajmniej powinien, najnowsze ich wersje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2014, 11:46 przez Wujek Bohun.)
szybkie cytowanie
Pietrex
Cichociemny
Moderator

Liczba postów: 84
09-10-2014, 12:10

Panowie... Napisane jest jak wół, że każdy pobiera modyfikację na własną odpowiedzialność, a że ludzie nie czytają i są problemy - nic na to nie poradzimy. U Wujka Bohuna akurat modyfikacje działają - poprawnie czy nie to już mniejsza o to, więc wstawia informacje, że modyfikacje działają u niego co jest akurat zgodne z prawdą.

Z kolei zachowanie "zabieram zabawki i wychodzę" to już chyba nie na ten wiek? Borsuk jedynie zasugerował, żeby przejrzeć modyfikacje co poprawiłoby działanie zapewne i Twojej wersji ETS2 i wielu widzom (szczególnie tym dla których czytanie jest zbyt wielkim wyzwaniem), oszczędziłoby kłopotów. Jak podkreślił Borsuk to nie jest żaden atak.

Co do pisania postów z tematami powtarzającymi się pierdylion razy, dotyczących tego samego problemu i zapanowaniem aby nie zalały one forum, to już my "zieloni" jakoś sobie musimy poradzić Wink I czy na blogu pojawią się jakieś aktualniejsze mody to myślę, że i tak pytania na forum będą się powtarzać.
Regulamin Forum
Pietrex w trasie

"Kiedyś chciałem być numerem jeden - już nie chcę teraz,
od jedynki jest zbyt blisko do zera."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2014, 12:11 przez Pietrex.)
szybkie cytowanie
Wujek Bohun
Adept
*
Użytkownik

09-10-2014, 12:48

Masz rację Pietrex, to nie było przemyślane a wręcz spontaniczne.

Sprawa wygląda tak, że każdemu graczowi chciałbym pomóc. To wspaniała gra, nie trzeba tego nikomu tłumaczyć ;-).
Sporo nowozainteresowanych zadaje pytania. Tych zainteresowanych przybywa w liczbie, która mnie przeraża.
Nie jestem w stanie pomóc wszystim. Na szczęście moi widzowie to zgrane społeczeństwo i pomagają w ogromnej mierze tym nowicjuszom.
Znawcy tematu, umieją wykorzystać linki które podaję na blogu. Wiedzą że trzeba je kontrolować dla aktualizacji.
Nowicjusze to najcięższy temat, ale każdy z nas zaczynał przygodę z SCS.
Pomagam na kanale ile się da, pomagają ziomale mojego kanału i widzowie znający temat. Liczę również i na to środowisko, bo gdzie niby znajdę lepszych fachowców od tematu ? ;-)
Musimy sobie pomagać ale i przy okazji wciągnąć tych głupiutkich w temacie, czyli początkujących ;-). Ci nie potrafią wykorzystać potencjału modyfikacji, dlatego robię również poradniki i odsyłam do poradników tego forum. Tutaj jest najbardziej profesjonalna ekipa i to bez wazeliny.

Tak że .... no ;-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2014, 12:58 przez Wujek Bohun.)
szybkie cytowanie
Borsuk vel Martinez
Mechanik
*
Użytkownik

09-10-2014, 15:00

(09-10-2014, 12:48 )Wujek Bohun napisał(a): Masz rację Pietrex, to nie było przemyślane a wręcz spontaniczne.

Sprawa wygląda tak, że każdemu graczowi chciałbym pomóc. To wspaniała gra, nie trzeba tego nikomu tłumaczyć ;-).
Sporo nowozainteresowanych zadaje pytania. Tych zainteresowanych przybywa w liczbie, która mnie przeraża.
Nie jestem w stanie pomóc wszystim. Na szczęście moi widzowie to zgrane społeczeństwo i pomagają w ogromnej mierze tym nowicjuszom.
Znawcy tematu, umieją wykorzystać linki które podaję na blogu. Wiedzą że trzeba je kontrolować dla aktualizacji.
Nowicjusze to najcięższy temat, ale każdy z nas zaczynał przygodę z SCS.
Pomagam na kanale ile się da, pomagają ziomale mojego kanału i widzowie znający temat. Liczę również i na to środowisko, bo gdzie niby znajdę lepszych fachowców od tematu ? ;-)
Musimy sobie pomagać ale i przy okazji wciągnąć tych głupiutkich w temacie, czyli początkujących ;-). Ci nie potrafią wykorzystać potencjału modyfikacji, dlatego robię również poradniki i odsyłam do poradników tego forum. Tutaj jest najbardziej profesjonalna ekipa i to bez wazeliny.

Tak że .... no ;-)

Drogi Panie, sprawa ma się tak że dla nowicjuszy którzy zaczynają przygodę z ETS2 jesteś w pewnym sensie niepisanym guru, młody człowiek nie pyta się czy mod działa czy nie działa, czy dobrze czy nie dobrze, przyjmuje że wszystko będzie ok i już, nie wymagajmy od nowicjusza na etapie fascynacji tą produkcją racjonalnego myślenia a tym bardziej czytania regułek lub ostrzeżeń, ma być fanie kolorowo i ma być zabawa, prawda? Ludzie nie czytają instrukcji i zaleceń czy to młodzi czy starzy to fakt. Jak wiadomo pierwszy kontakt liczy się najbardziej więc człowiek zniesmaczony lub zostawiony samemu sobie z problemami nie wróci już do tematu ponieważ się zniechęci i zmarnuje się często masa potencjału zasilająca tą społeczność której cząstką bez wyjątku jesteśmy wszyscy. Pytań nie unikniemy zarówno Ty jak i my na tym forum ale można przynajmniej ograniczyć ich występowanie powstałe poprzez dublowanie błędów i nieścisłości. Powiecie że utopia lecz ma to głębszy sens. Wiem że modyfikacji jest ogrom i trudno to wszystko ogarnąć ale warto przynajmniej spróbować Wink. I nie ma sensu unosić się gdyż naprawdę nie ma na co Smile. A napisałem tylko to co myślę, tyle i tylko tyle.

Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2014, 15:52 przez Borsuk vel Martinez.)
szybkie cytowanie
Wujek Bohun
Adept
*
Użytkownik

09-10-2014, 16:17

Borsuk vel Martinez ja świata nie zmienię bo nie jestem cudotwórcą. Skoro nie czytają, a czytanie ich zniechęca, to naprawę nie wchodzi w zakres moich możliwości. Ja nikogo do niczego nie zmuszę, choć setki razy do znudzenia proszę w filmach o czytanie informacji, instrukcji oraz opisów do filmów. Ja nie zamierzam zrezygnować z mojego zestawienia modów, ponieważ mam je aktualne. Przypominam iż nie udostępniam paczki modyfikacji, tylko linki do nich, a te są aktualizowane. Jeśli ktoś pobierze ich starszą wersję bo nie doczyta postu na forum, to niby dlaczego ja mam za to ponosić jakąkolwiek odpowiedzialność którą próbujesz mnie tu obarczyć? Dla mnie to jest niepoważne.
No chyba że faktycznie dam paczkę modyfikacji (według wcześniejszych spekulacji) z poukładanymi według kolejności wczytywania modyfikacjami i wtedy nic tylko pobrać, wypakować i JEST! Wszyscy będą happy prócz autorów tych modyfikacji, a ja do nich mam duży szacunek. Jeśli proszą o nie wynoszenie modów na inne fora, blogi i takie tam, to nie mogę ich wrzucić w paczkę i bezczelnie udostępnić, aby nowicjusze byli szczęśliwi ... zastanów się nad tym.
Nowicjusze zawsze będą nowicjuszami, dopóki sami nie zaczną pogłębiać wiedzy w tym temacie, sami dochodzić co, gdzie i jak. Nie możemy uczyć ludzi wygody aż do takiego stopnia. Ja teraz uczę się OMSI 2, też chodzę po forach i czytam instrukcję, próbuję pojąć grę... dlaczego? bo chcę.
Nie naruszę zasad tego forum i żądań autorów modyfikacji, dla dobra nowicjuszy. Nowi w temacie mają się uświadamiać czytając to co tutaj piszemy. Dla tego dobra nie będę rujnował pracy wielu godzin ludzi ambitnych, którzy dali tak wiele za totalne friko. Jedynie co muszą robić nowi, to czytać i się uświadamiać. Temu służy te forum, blogi, kanały YouTube i temu podobne społeczności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2014, 16:22 przez Wujek Bohun.)
szybkie cytowanie
Borsuk vel Martinez
Mechanik
*
Użytkownik

09-10-2014, 16:31

(09-10-2014, 16:17 )Wujek Bohun napisał(a): Borsuk vel Martinez ja świata nie zmienię bo nie jestem cudotwórcą. Skoro nie czytają, a czytanie ich zniechęca, to naprawę nie wchodzi w zakres moich możliwości. Ja nikogo do niczego nie zmuszę, choć setki razy do znudzenia proszę w filmach o czytanie informacji, instrukcji oraz opisów do filmów. Ja nie zamierzam zrezygnować z mojego zestawienia modów, ponieważ mam je aktualne. Przypominam iż nie udostępniam paczki modyfikacji, tylko linki do nich, a te są aktualizowane. Jeśli ktoś pobierze ich starszą wersję bo nie doczyta postu na forum, to niby dlaczego ja mam za to ponosić jakąkolwiek odpowiedzialność którą próbujesz mnie tu obarczyć? Dla mnie to jest niepoważne.
No chyba że faktycznie dam paczkę modyfikacji (według wcześniejszych spekulacji) z poukładanymi według kolejności wczytywania modyfikacjami i wtedy nic tylko pobrać, wypakować i JEST! Wszyscy będą happy prócz autorów tych modyfikacji, a ja do nich mam duży szacunek. Jeśli proszą o nie wynoszenie modów na inne fora, blogi i takie tam, to nie mogę ich wrzucić w paczkę i bezczelnie udostępnić, aby nowicjusze byli szczęśliwi ... zastanów się nad tym.
Nowicjusze zawsze będą nowicjuszami, dopóki sami nie zaczną pogłębiać wiedzy w tym temacie, sami dochodzić co, gdzie i jak. Nie możemy uczyć ludzi wygody aż do takiego stopnia. Ja teraz uczę się OMSI 2, też chodzę po forach i czytam instrukcję, próbuję pojąć grę... dlaczego? bo chcę.
Nie naruszę zasad tego forum i żądań autorów modyfikacji, dla dobra nowicjuszy. Nowi w temacie mają się uświadamiać czytając to co tutaj piszemy. Dla tego dobra nie będę rujnował pracy wielu godzin ludzi ambitnych, którzy dali tak wiele za totalne friko. Jedynie co muszą robić nowi, to czytać i się uświadamiać. Temu służy te forum, blogi, kanały YouTube i temu podobne społeczności.

Ja nikogo nie próbuję obarczyć odpowiedzialnością i proszę ze swojej strony zakończ te dziwne insynuacje. Jak przysłowiowy wół na Twojej stronie http://bohun.xaa.pl/mod/ets2/ oprócz linków do tego forum stoją odnośniki do modyfikacji które sam wrzucałeś na 4shared część dawno temu i sprawdź czy są one aktualne, bo wiem że nie wszystkie są co udowodniłem w kilku poprzednich wpisach. Z mojej strony to tyle, bo nie mam zamiaru wdawać się w dalszą chyba bezcelową dyskusję. Podaje Ci konkret zrobisz jak zechcesz. Mi to rybka. Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2014, 16:45 przez Borsuk vel Martinez.)
szybkie cytowanie
Wujek Bohun
Adept
*
Użytkownik

09-10-2014, 17:05

Przyjrzę się temu raz jeszcze, i skoryguję. Do tej pory miałem tylko jedną grę na najnowszej wersji, i nie mogę jednoznacznie stwierdzić, że faktycznie któraś z tych modyfikacji nie robi problemów. Za wcześnie na takie wnioski, za krótko grałem na 1.13.

Jeśli zechciałbyś pomóc co konkretnie koliduje, proszę o wskazówki na mój mail bohun2006@gmail.com aby nie zaśmiecać forum. Za pomoc z góry dziękuję.
szybkie cytowanie
Borsuk vel Martinez
Mechanik
*
Użytkownik

09-10-2014, 17:17

(09-10-2014, 17:05 )Wujek Bohun napisał(a): Przyjrzę się temu raz jeszcze, i skoryguję. Do tej pory miałem tylko jedną grę na najnowszej wersji, i nie mogę jednoznacznie stwierdzić, że faktycznie któraś z tych modyfikacji nie robi problemów. Za wcześnie na takie wnioski, za krótko grałem na 1.13.

Jeśli zechciałbyś pomóc co konkretnie koliduje, proszę o wskazówki na mój mail bohun2006@gmail.com aby nie zaśmiecać forum. Za pomoc z góry dziękuję.

Ok, w takim razie jeśli wyrażasz taką wolę to wstaw listę modów ewentualnie ew. gamlog z gry to wspólnie w forumowym gronie ją zweryfikujemy i podpowiemy co i jak, nie ma problemu. Zresztą część rzeczy już została napisana w tym wątku.
szybkie cytowanie
Wujek Bohun
Adept
*
Użytkownik

09-10-2014, 17:35

Uaktywniłem wszystkie modyfikacje dla szczegółowego game.log
.txt   game.log.txt (Rozmiar: 80.44 KB / Pobrań: 23)

Modyfikacje
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2014, 17:36 przez Wujek Bohun.)
szybkie cytowanie
Borsuk vel Martinez
Mechanik
*
Użytkownik

09-10-2014, 18:56

(09-10-2014, 17:35 )Wujek Bohun napisał(a): Uaktywniłem wszystkie modyfikacje dla szczegółowego game.log

Modyfikacje

Na szybko.

- Ultimate Physics_V2.0.scs - stara wersja na patach 1.9, usuń bo może działać nieprawidłowo.
- slupki telemetryczne.scs (domyślam się że chodzi o moda reflective post lum.scs) jeśli tak to usuń ponieważ powoduje crash'e gry.
- Engine Sound Mod v11 by Icemann29.scs - istnieje nowsza wersja do pobrania na tym forum.
- sideskirt_scania6x2-6x4.scs powodował problemy z teksturami Scanii do usunięcia.

Zwróć uwagę na dwa mody Scania_Exclusiv_Interior.scs oraz Scania_R_interior_reworked.scs. Przyznam że nie znam moda Scania_Exclusiv_Interior.scs jeśli działa od na scania R to będzie działał ten mod który wczytuje się ostatni. Wybierz wersję która Ci odpowiada i drugą usuń.

W najnowszej wersji moda Realistic Lighting.scs autor zawarł poprawkę likwidującą tzw niewidzialne bariery stąd jeśli używasz tego moda, obecność innego moda o nazwie Wizualny brak barier v1.4.1 staje się zbędna.
Nie bardzo wiem po co w zestawie mody Polskie Miasta Going East gdy używasz Promods oraz PR.
Pobierz fix do promods o nazwie promods-hotfix-v172 który jest na tym forum.
Jest nowsza wersja moda ai_traffic_pack_by_Jazzycat_v1.5 o oznaczeniu do pobrania na forum

To chyba wszystko co rzuciło mi się w oczy. Być może koledzy coś dodadzą co przez nieuwagę pominąłem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2014, 20:30 przez Borsuk vel Martinez.)
szybkie cytowanie
Wujek Bohun
Adept
*
Użytkownik

09-10-2014, 20:32

Dziękuję za pomocną dłoń ;-)
szybkie cytowanie
MirM
Siwy gracz :D
Niezły klient

Liczba postów: 2,233
09-10-2014, 20:42

@Wujek Bohun

Mod "sideskirt_scania6x2-6x4.scs" można naprawić, bo ma problem ze starą wersją plików pmg. Ale najgorsze, że brakuje mu odpowiednich plików mat. Objawia się to czerwonymi osłonami bocznymi, ale tylko przy podwoziu 4x2, w innych wersjach podwozia jest OK.

Napisz może prośbę na forum oraz podaj link do tej modyfikacji, to z pewnością znajdzie się chętny, który to naprawi, ku zadowoleniu wielu ( podaj tylko autora oryginalnego moda).
Jak raportować błędy na mapie? - czytaj. Gdzie i jak wkleić game.log? - czytaj.
Masz problem z grą lub modami - pisz o tym na forum. Na PW w takich sprawach nie odpowiadam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2014, 23:13 przez MirM.)
szybkie cytowanie
slavoyek
Szef sam sobie
Niezły klient

Liczba postów: 877
09-10-2014, 21:32

Eeech! Świat na głowie staje. I tak oto Wujek Bochun, znany YouTubowy guru został naszym klientem. Big Grin Tongue
Pozdrawiam.
P.S. "AI Traffic pack by Jazzycat" jeśli się nie mylę zawiera "realistic vehicle logo" więc ta druga modyfikacja niepotrzebnie zajmuje miejsce na dysku i pokazuje błędy.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2014, 21:38 przez slavoyek.)
szybkie cytowanie
Wujek Bohun
Adept
*
Użytkownik

09-10-2014, 22:11

slavoyek ja na tym forum jestem od zalania dziejów ;-) nawet o tym nie wiecie ;-)
I bez tytułów proszę, bo to nie moje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2014, 22:13 przez Wujek Bohun.)
szybkie cytowanie
slavoyek
Szef sam sobie
Niezły klient

Liczba postów: 877
09-10-2014, 22:17

(09-10-2014, 22:11 )Wujek Bohun napisał(a): slavoyek ja na tym forum jestem od zalania dziejów ;-) nawet o tym nie wiecie ;-)
I bez tytułów proszę, bo to nie moje.
Wiemy,wiemy... Smile Za dwa tygodnie będzie dwa lata Tongue (i znów okazja do zalania... bynajmniej nie dziejów Wink )

szybkie cytowanie
Wujek Bohun
Adept
*
Użytkownik

09-10-2014, 22:56

Pozdrawiam całe środowisko ;-) a okazja do zalania może na przyszłym MT albo na targach PGA ;-)
Ok... koniec spamu bo nie chcę się narażać ;-)
szybkie cytowanie

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości