UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Rejestracja na promods
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nevadaa
Nowy
*
Użytkownik

Liczba postów: 6
01-09-2014, 15:19

Nie wiem co jest grane i o co chodzi moze ktos mi to wyjasni??
Chcialem zarejestrowac sie na forum promods i tu wyszla niespodzianka jak dla mnie gdyz nigdy tam nie bylem a mam zablokowane IP co wywnioskowalem z tego komunikatu

Kod:
Your IP **.***.***.* has been blocked because it is blacklisted. For details please see
An entry on the blacklist may have several reasons:
1. You are a well-known spammer.
2. Last time a well-known spammer was using the dynamic IP address which you got from your ISP (Internet Service Provider), your e-mail address or the username you have choosen.
3. Your ISP is well-known for a lot of spamming customers and is not fighting against spammers enough.

podejrzewam ze ktos juz tam jest zarejestrowany z mojej sieci internetowej no i cos widocznie tam zabroil ze moje IP zostalo zablokowane Sad(
podobna sytuacje mialem na tym forum tez, choc komunikat byl innej tresci.

P.s Jesli moj post jest w nieodpowiednim dziale prosze moderatora o przeniesienie do odpowiedniego dzialu

pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2014, 15:20 przez Nevadaa.)
szybkie cytowanie
Witek
Adept
*
Użytkownik

Liczba postów: 37
01-09-2014, 15:40

Wejdź przez jakieś proxy.
szybkie cytowanie
Nevadaa
Nowy
*
Użytkownik

Liczba postów: 6
01-09-2014, 15:49

@Witek

ogolnie wejsc na strone tam moge, tylko zarejestrowac nie moge, natomiast kombinowac z proxy nie bede bo nie jestem informatykiem
szybkie cytowanie

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości