UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Ankieta: Czy będziesz zainteresowany/ana programem i uważasz, że powinienem go ukończyć?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
70.00%
7 70.00%
Nie
30.00%
3 30.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Aplikacja do pobierania i instalacji modyfikacji - Co Wy na to?
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tehiro
Nowy
*
Użytkownik

Liczba postów: 2
31-08-2014, 18:14

Witajcie. Ostatnimi czasy skrobię sobie co nie co w Visual Basic. Jestem w trakcie pisania apki, która pobierze, oraz przeniesie automatycznie mody. Oczywiście z czasem funkcjonalność by się powiększyła.

Chcę was zapytać, co Wy sądzicie na ten temat

Aby nie być gołosłownym wrzucam screen:

[Obrazek: WlvWaAJ.png]

To co widzicie na screenie w większości działa. Program łączy się z zewnętrzną bazą danych, z niej ciągnie informacje i wyświetla.

Wszystko ma swoje plusy i minusy - każdy mod musiałby być przeze mnie osobno pakowany i wrzucany na darmowe serwery, gdzie mogę uzyskać bezpośredni link. Co za tym idzie nie wszystkie mody by się tam pojawiły, ponieważ potrzebna jest zgoda autorów.

Chcę poznać wasze zdanie i wiedzieć, czy ciągnąć to dalej.
szybkie cytowanie
Dominik
Scanioholik
Niezły klient

Liczba postów: 199
31-08-2014, 18:31

Aż tacy głupi nie jesteśmy że nie umiemy modów instalować Tongue
"a niepodzielnie królującą elitę stanowią kierowcy ciężarówek"

Moje relacje z tras
Mój worklog
Mój postęp w odkrywaniu świata ETS2
Flickr
szybkie cytowanie
Tehiro
Nowy
*
Użytkownik

31-08-2014, 18:33

(31-08-2014, 18:31 )Dominik napisał(a): Aż tacy głupi nie jesteśmy że nie umiemy modów instalować Tongue
Nie chodzi mi o głupotę, w żadnym wypadku Smile Chodzi o zebranie kilku modów w jednym miejscu i szybkie zainstalowanie ich.
szybkie cytowanie
nkuh
CENZOR
*
Użytkownik

Liczba postów: 460
31-08-2014, 19:23

Brakuje mi opisu modyfikacji, oceny i jakiejś galerii Tongue
Ale pomysł fajny Wink
A powiesz może z jakich hostingów korzystasz ??
szybkie cytowanie
Tehiro
Nowy
*
Użytkownik

31-08-2014, 19:25

(31-08-2014, 19:23 )nkuh napisał(a): Brakuje mi opisu modyfikacji, oceny i jakiejś galerii Tongue
Ale pomysł fajny Wink
A powiesz może z jakich hostingów korzystasz ??
Wszystko leci na dysku online typu DropBox, OneDrive, Dysk Google itp.

To co podałeś jest do zrobienia. Ale zajęłoby to dużo czasu, ponieważ sam mam go mało, a pytam Was z czystej ciekawości.
szybkie cytowanie
nkuh
CENZOR
*
Użytkownik

Liczba postów: 460
31-08-2014, 19:31

Niestety niektóre modyfikacje są pobierane tysiące a nawet dziesiątki tysięcy razy, do tylu pobrań potrzeby jest hosting a nie internetowy dysk.
Za taką liczbę pobrań miałbyś usuwane pliki z tych dysków.
A opis nie jest skomplikowaną sprawą ponieważ obecnie masz już jakoś pobierane autora, wagę, i wersję, wystarczy rozszerzyć pola protokołu aplikacji jaki stworzyłeś Tongue
Ocena jest gorsza ponieważ potrzebujesz już protokołu działającego w dwie strony.
szybkie cytowanie

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości