UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

10. ZLOT MASTER TRUCK
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ha-eS
Zielona legenda
Moderator

Liczba postów: 323
07-07-2014, 11:34

Dokładnie tak jak rok temu. Temat mający na celu pisanie komentarzy dot. organizacji wyjazdu na zlot Master Truck. Pomóżmy sobie nawzajem Wink Jeśli ktoś ma jeszcze wolne miejsca w samochodzie, może napisać. Mile widziane "cechy charakterystyczne", po których poznamy użytkowników ;P

Ja na chwilę obecną jadę sam. Nie wiem czy uda mi się dokooptować znajomych ode mnie. Jeśli nie znajdę chętnych z mojej wsi to jadę najprawdopodobniej w piątek. Startuję z okolic Radomska i jadę przez Częstochowę, a dalej już normalnie na Opole. Na zlocie będę obładowany sprzętem foto i wideo Tongue Czarna koszulka z moim nickiem lub logiem EVT (nie wiem jeszcze jak to wyjdzie).

Prosiłbym o to by w temacie pisać tylko sprawy związane z wyjazdem lub pomysły na samą imprezę (spotkanie użytkowników, etc).
gts-96-
BMW e36 <3
*
Użytkownik

Liczba postów: 59
07-07-2014, 12:18

A ja mam pytanie odnośnie tego zlotu.
Czy trzeba kupić bilet aby wejść na zlot, bo w telewizji słyszałem że trzeba mieć bilet i się pogubiłem.
Pomóżcie Big Grin
MirM
Siwy gracz :D
Niezły klient

Liczba postów: 2,233
07-07-2014, 13:12

@gts-96-

Pod linkiem masz stronę zlotu "Master Truck" i bardzo przydatną informację: http://www.mastertruck.pl/?page_id=32 Więcej masz w "regulaminie zlotu".
Jak raportować błędy na mapie? - czytaj. Gdzie i jak wkleić game.log? - czytaj.
Masz problem z grą lub modami - pisz o tym na forum. Na PW w takich sprawach nie odpowiadam.
Jakub007
Adept
*
Użytkownik

Liczba postów: 45
07-07-2014, 14:14

Ale ten bilet , to się kupuje już tam na imprezie ,tak ?
Ha-eS
Zielona legenda
Moderator

07-07-2014, 14:24

Tak. Bilet kupuje się w kasach przy wejściu na teren zlotu. Poza samym wejściem bilecik upoważnia do oddania głosu w konkursie na najładniejszą ciężarówkę zlotu.
gts-96-
BMW e36 <3
*
Użytkownik

Liczba postów: 59
07-07-2014, 14:28

Z tego co wyczytałem to przed wejściem i dostajesz kartę do głosowania.
Jakub007
Adept
*
Użytkownik

Liczba postów: 45
07-07-2014, 15:54

Dzięki za odpowiedzi , bo wybieram się w tym roku pierwszy raz ,a tego nigdzie nie mogłem wyczytać Tongue Trochę bym się zdziwił ,jakbym jechał tyle kilometrów ,a tu taki zonk ,bilety trzeba było kupić wcześniej Big Grin
Xomilin
Adept
*
Użytkownik

Liczba postów: 61
09-07-2014, 11:42

Kilka pytań:

1. Do której jest wejście na pole namiotowe ?
2. Czy na polu namiotowym mogą się rozłożyć tylko namioty, czy kampery i przyczepy kempingowe również ?
3. Czy zdarzyło się aby zabrakło miejsca na polu namiotowym ?
MirM
Siwy gracz :D
Niezły klient

Liczba postów: 2,233
09-07-2014, 11:48

(09-07-2014, 11:42 )Xomilin napisał(a): Kilka pytań:

1. Do której jest wejście na pole namiotowe ?
2. Czy na polu namiotowym mogą się rozłożyć tylko namioty, czy kampery i przyczepy kempingowe również ?
3. Czy zdarzyło się aby zabrakło miejsca na polu namiotowym ?

Wyżej podałem link do strony zlotu. Są tam wszelkie informacje i regulaminy.

Odnośnie Twojego 3 pytania, niech wypowiedzą osoby, które były na poprzednich zlotach.
Jak raportować błędy na mapie? - czytaj. Gdzie i jak wkleić game.log? - czytaj.
Masz problem z grą lub modami - pisz o tym na forum. Na PW w takich sprawach nie odpowiadam.
Ha-eS
Zielona legenda
Moderator

12-07-2014, 13:14

Dzwoniłem dzisiaj do organizatorów, ponieważ chciałem się dowiedzieć czegoś w sprawie parkowania samochodu. I tutaj podzielę się informacją, którą dostałem. Może komuś się przyda. Cytując panią, z którą rozmawiałem przez telefon:
Cytat:Za opłatą - 40 zł za miejsce + 20 zł od osoby, można postawić na polu kempingowym samochód osobowy, który będzie traktowany jako kamper! My nie będziemy pilnować czy ktoś śpi w samochodzie czy w namiocie. Ważne tylko by uiścić opłatę za miejsce na tymże polu.

Czyli jak ktoś ma samochód, w którym będzie mógł się w miarę wygodnie wyspać może zamiast namiotu postawić takowy samochód. Ja przykładowo mam zwykłego Focusa kombi. Wg tej pani będę mógł wjechać nim na teren pola namiotowego. Fajna sprawa bo nie trzeba się bawić w rozbijanie namiotów, a i samochód stoi w bezpiecznym miejscu i co najważniejsze - można potem spacerować po terenie zlotu nawet gdy bramy zostaną zamknięte. Tak więc jak ktoś chce spać w samochodzie nie musi koczować na parkingu przy terenie zlotu tylko może legalnie wjechać nim na pole namiotowe. Stawki są takie same jak za namiot czyli 40 zł za miejsce + 20 zł od osoby.

PS - Nie wiem jak wyjdzie w rzeczywistości bo np. w regulaminie pola namiotowego wyraźnie jest napisane, że osobówkami nie można wjeżdżać (chyba, że dopłaci się 50 zł) dlatego lepiej mieć w bagażniku namiot i w ostateczności rozbić namiot jakby był problem...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2014, 13:26 przez Ha-eS.)
Wilku
Niezły Klient
Niezły klient

Liczba postów: 852
17-07-2014, 17:08

A może ktoś wie gdzie są jakieś tańsze miejsca na stawianie samochodu ? 4 osoby za wejście to już jest 60zł, a do tego 40zł za parking...dziękuje.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości