UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

[Propozycja]TeamSpeak 3
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szymonk
Nowy
*
Użytkownik

Liczba postów: 1
29-05-2014, 17:38

Witam Wszystkich użytkowników !

Mam dla was taką małą propozycje, chodzi mi konkretnie o teamspeak 3 !
Miałem już tutaj wcześniej konto lecz zrobiłem formata i nie pamiętam teraz hasła, ( wcześniej miałem zapamiętaj hasło ). Więc zrobiłem nowe konto - ale to tak na marginesie. Powracając do tematu, nie widziałem żeby forum miało swojego ts'a. Może i nie potrzebne ale może i tak. Tak się składa, że ja posiadam swojego ts'a. 30 slotów, opłacany co miesiąc, dobrze ogarnięty. Ts zrobiony głównie dla graczy. Mi szczerze jak byłem w jakieś virtualnej spedycji brakowało tego by sobie z kimś porozmawiać w czasie jazdy.
Więc jak coś możecie śmiało wbijać na mojego teamspeak'a. Zrobię wam kanały tyle ile będziecie chcieli, itp. Różnym Virtualnym Spedycjom również mogę użyczyć ts'a.

Ip. 193.33.34.20:10873
szybkie cytowanie
mikoair
Firmowy fotograf :)
Niezły klient

Liczba postów: 861
29-05-2014, 21:57

Emm... pomysł zdaje się niedopasowany i kompletnie bez sensu. Dlaczego?

1. 30 slotów? Bez przesady, VSki mają takie serwery. Tutaj trzeba by z 500.
2. Jak ktoś ma znajomości w VSkach to śmiało może wbijać i na takie serwery.
3. Tak jak Piotrek wspomniał.
szybkie cytowanie

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości