UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Kupno nowych malowań przez steam
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
canav
Użyszkodnik
*
Użytkownik

Liczba postów: 3
27-04-2014, 11:29

Witam.

Chciałbym kupić sobie ten o to dodatek: http://eurotrucksimulator2.info/pl/dodat...jobs-pack/

Jednak mam problem, ponieważ niestety można go kupić tylko przez stema, w żadnym sklepie nie widziałem go dostępnego w sprzedaży, jest tylko malowanie zimowe. Tutaj rodzi się moje pytanie, bo nigdzie na steamie nie widzę możliwości kupna poprzez przelew bankowy, a ta forma płatności, jest jedyną przez którą mam możliwość kupna. Czy jest możliwość kupna tego dodatku w inny sposób ?
szybkie cytowanie
tabacznik
Nowy
*
Użytkownik

Liczba postów: 7
27-04-2014, 14:53

Jeżeli masz kartę płatniczą "Visa" wystarczy numer karty i taki 3 cyfrowy kod który jest na odwrocie, przy polu na podpis posiadacza karty. Na steam płaciłem już tak dwa razy i jestem zadowolony. No prawie zadowolony, bo mają skopane kursy walut Tongue
szybkie cytowanie

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości