UWAGA!
Forum dostępne jest jedynie w formie Archiwum (tylko do odczytu). Zapraszamy na NASZ PORTAL

W przypadku decyzji o definitywnym zamknięciu forum zostanie ona podana z 7 dniowym wyprzedzeniem.

We wszelkich sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z administracją pod adresem mailowym: forum [małpka] eurotrucksimulator2.info

Regulamin Forum
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piotrek
Administrator
*******
Administrator


Liczba postów: 625
Dołączył: 12-08-2012
Post: #1
16-08-2012, 11:38

Regulamin Forum

1. Forum jest własnością serwisu fanowskiego EuroTruckSimulator2.pl, posiadającego status oficjalnego polskiego serwisu gry. Nie jest to forum należące do wydawcy ani do producenta gry.
2. Celem działania forum jest umożliwienie dyskusji o grze Euro Truck Simulator 2 oraz integrowanie społeczności fanowskiej.
3. Prawo do uczestnictwa i wypowiedzi na forum ma każdy użytkownik. Aby zostać użytkownikiem forum, nie trzeba być posiadaczem gry Euro Truck Simulator 2.
4. Wyłączną odpowiedzialność za treści umieszczane na forum ponoszą wyłącznie ich autorzy. Administracja oraz właściciel serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za treści i materiały zamieszczane przez użytkowników
5. Właściciel forum zastrzega sobie prawo do usunięcia użytkowników, których posty i zachowanie na forum mogą wpływać negatywnie na wizerunek serwisu
6. Wszystkie, zgodne z regulaminem, treści publikowane na forum stanowią jego własność. Zabronione jest kopiowanie zawartych na forum treści, bez pisemnej zgody administratora.

Zasady ogólne:
1. Każdy użytkownik uprawniony jest do posiadania tylko jednego konta. W przypadku utracenia dostępu do wcześniej użytkowanego konta, lub chęci założenia drugiego konta (np. dla rodzeństwa) prosimy o kontakt mailowy z administratorem pod adresem pl [małpka ] eurotrucksimulator2.info lub na PW.
2. Regulamin oraz każda zmiana jego treści, wchodzą w życie z momentem ich publikacji.
3. Rejestracja na forum jest równoznaczna z akceptacją postanowień regulaminu. Wszyscy użytkownicy zobowiązani są do przestrzegania zapisów regulaminu.
4. Forum przeznaczone jest dla kulturalnych osób. Niedozwolone jest używanie słów powszechnie uznanych za obelżywe. Niedopuszczalne jest obrażanie innych użytkowników ani też prowokowanie kłótni. Prywatne "porachunki" prosimy załatwiać za pomocą PW lub GG. Na forum powinna panować atmosfera wzajemnego szacunku, grzeczności oraz kultury osobistej.
5. Bezwzględnie zabronione jest publikowanie na forum treści:
- o charakterze pornograficznym
-propagujących środki odurzające
- wzywających bądź ukazujących przemoc, nienawiść rasową, wyznaniową lub polityczną
-nielegalnego oprogramowania
- innych treści naruszających prawo obowiązujące na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
6. Na forum obowiązuje całkowity nakaz przestrzegania praw autorskich. Administracja zastrzega sobie prawo do używania profilaktycznych środków zapobiegawczych (w najcięższych wypadkach - z zablokowaniem dostępu do forum oraz przekazaniem danych wydawcom), wobec wszystkich użytkowników przejawiających zapędy związane z piractwem i paserstwem.
7. Kolory czerwony i zielony w sygnaturach są zarezerwowane dla załogi forum.

Zasady pisania postów
1. Językiem obowiązującym na forum jest język polski, a nie jego zdziecinniałe modyfikacje. Należy dbać o poprawność językową swoich wypowiedzi. Niedopuszczalne jest używanie wynalazków typu: "tesh", "jush", "boshe", "taq, "jaq" itp.
2. Od użytkowników forum oczekujemy dojrzałości przejawiającej się także w postaci rzeczowego wypowiadania się.
3. Zabronione jest spamowanie i wszelkie inne praktyki mające na celu nabijanie postów. Nie należy więc pisać postów, których treść ogranicza się do jednego zdania, bądź też wyłącznie do użycia "minki". Nie należy też nadużywać CAPS LOCKA (gdyż zgodnie z zasadami netykiety oznacza on krzyk).
4. Przed założeniem nowego wątku należy sprawdzić, czy jest on zakładany w odpowiednim dziale oraz czy nie istnieją już wątki takie same lub bardzo podobne. Te same zasady dotyczą zadawania pytań, w szczególności w dziale IRAQ.
5. Zabrania się zakładania podobnych tematów na kilku pod forach.
6. Zabrania się umieszczania postów o charakterze reklamowym. W szczególności dotyczy to reklam innych serwisów dotyczących symulatorów ciężarówek.
7. W celu edycji postu należy używać przycisku "Zmień". Pisanie "post pod postem" dozwolone jest, jeżeli okres przerwy między napisaniem tych postów jest dłuższy niż 24 godziny bądź w przypadku wystąpienia istotnych przesłanek.
8. Tematy i posty niezgodne z tematem dyskusji, a tym bardziej z tematem forum oraz posty obrażające innych uczestników forum, będą usuwane lub przenoszone, a ich autorzy otrzymają upomnienia bądź ostrzeżenia. W ekstremalnych przypadkach stosowane będą kary zbanowania i wydalenia ze społeczności forum.
9. Cytując treść ze źródeł zewnętrznych, np. gazety, bądź innej strony internetowej należy zawsze podawać źródło. Cytując posty z tego forum, prosimy o cytowanie tylko tych fragmentów do których odpowiadający się odnosi.
10. Maksymalny rozmiar zamieszczanych w postach obrazów wynosi 800 x 600 pikseli. Jeżeli obraz jest większy, należy zamieścić odnośnik do pełnej wersji obrazu najlepiej z miniaturką (lecz nie jest ona wymagana). Moderator ma prawo do edycji lub całkowitego usunięcia posta zawierającego zbyt duże obrazy. Użytkownik nagminnie wstawiający zbyt duże obrazy może otrzymać ostrzeżenie, akceptację postów przez moderatora, czasową lub w skrajnych przypadkach stałą blokadę pisania.

Zasady pisania postów w dziale "Pliki, pliki, pliki"
Wszystkie wstawki dodawane na forum należy zamieszczać według zamieszczonego schematu:
Nazwa modu: Chyba oczywiste.
Screen/Video: Dodajemy linki bądź miniaturki do fotek lub video. Oczywiście pomijamy jeśli nie dotyczy.
Opis: Jak najbardziej dokładny opis wstawianego dodatku.
Autor: Czyli, kto stworzył daną modyfikację (często jest wpisany w pliku read me lub na screenach).
Testowanie: Na jakiej wersji gry testowano daną modyfikację (1.0.5, 1.1.1, 1.1.3).
Download: Zamieszczamy link do pliku w znaczniku kod

POSTY NIEZGODNE Z POWYŻSZYM SCHEMATEM BĘDĄ USUWANE BEZ ZATWIERDZENIA!

Zasady pisania postów w dziale "Support"
Tematy proszę zakładać wg schematu

Tytuł: w miarę dokładnie opisujący dany problem.
Opis: Szczegółowy opis problemu
Informacje dodatkowe:
1. Informacje o komputerze (procesor, karta graficzna, pamięć ram) i zainstalowanym systemie operacyjnym
2. Informacje o wersji gry.

W przypadku dodawania zawartości pliku log, musi być ona umieszczona w tagach [code]

POSTY NIEZGODNE Z POWYŻSZYM SCHEMATEM BĘDĄ USUWANE BEZ ZATWIERDZENIA!

Zasady przyznawania ostrzeżeń użytkownikom.
Za złamanie któregokolwiek z powyższych zapisów regulaminu, użytkownikowi może zostać nałożone ostrzeżenie. System kar jest szczegółowo zdefiniowany w tym wątku: http://eurotrucksimulator2.info/pl/forum...5%84--3642

Regulamin jest własnością Eurotrucksimulator2.pl oraz EuroTruckSimulator2.info
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2014, 00:40 przez Piotrek.)
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości