EuroTruckSimulator2.info - Forum ETS2 PL

Pełna wersja: Kamera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiem, że w ets2 są wolne kamery co można latac po całej mapie , ja z tego korzystam , ale mam pytanie czy jest jakaś kamera wolna która jest tylko we wnętrzu kabiny Exclamation
PozdrawiamIdeaHuhSmile
(23-01-2013, 16:49 )KarolScania napisał(a): [ -> ]Wiem, że w ets2 są wolne kamery co można latac po całej mapie , ja z tego korzystam , ale mam pytanie czy jest jakaś kamera wolna która jest tylko we wnętrzu kabiny Exclamation
PozdrawiamIdeaHuhSmile

Musisz korzystać z kamery 0 jeżeli chcesz poruszać się swobodnie po całym wnętrzu ale być może to Cię usatysfakcjonuje:

http://eurotrucksimulator2.info/pl/forum...era--2488
z tej kamery to na 0 to tekstury sa do bani, aj widziałem zdjecie od SCS wewnątrz Scani , gdzie tekstury są normalne Huh
o tym i tam jeszcze było jedno z parkingu widziałem Idea
Wydaje mi się, że to była zwyczajnie zmiana miejsca "oczu" kierowcy z kamery 1.
Wszystkie kamery poza kamerą nr 1 są z zewnątrz ciągnika i modyfikacja ich spowoduje, że tekstury i tak będą takie jak w exteriorze. Żeby mieć ładne tekstury interiora trzeba by zmienić ustawienia kamery nr 1 ale wtedy niestety widok zza kierownicy będzie zmieniony na widok pasażera. Czyli po takiej modyfikacji nie będziemy mogli mieć kamery zza kierownicy...