EuroTruckSimulator2.info - Forum ETS2 PL

Pełna wersja: World of Speed
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
World of Speed to darmowa gra multiplayer studia pracującego nad Project Cars.

Zwiastun World of Speed:

Link do oficjalnej strony gry: http://wos.my.com/

Zapiszcie się na zamkniętą bete.

Zapraszam do dyskusji poniżej.
Zaktualizowalem post.

A tu macie filmik McLarena F1

Dzięki za informacje o grze, nie zbyt się nią interesowałem lecz teraz zapisałem się do Bety. Zobaczymy co to będzie ;>
Łe co tak dużo gier mających początek World... Ale i tak jestem ciekawy, zapisuję się i sprawdzamy czy odpali na złomie moim xD
Kiedy to rusza ? Już można grać ?
@juju Wszędzie pisze już od roku, że w 2014 bedzie beta. Jeszcze nie można grać. Szkoda Sad . Ale na stronie widać, że przygotowują serwery. Był live z WoS.

Jak to pociśnie na moim złomie to chyba go wyczyszczę z kurzu Big Grin

P.S - Bardzo mi to przypomina tryb multiplayer w GRID 2, tylko pewnie system prowadzenia jest kompletnie z innej bajki (bardziej realistyczny) co dla mnie jest zaletą Smile
Ha ha ha, to nie wiem co ja zrobię. Big Grin Chyba wycałuję całą kartę, proca itd. Big Grin Czyszczę go codziennie za to że BF3 działa na ultra w 720p no i ETS z full modami na 900p Big Grin

A tak BTW, moje zgłoszenie zostało przyjęte - czekam aż pokażą tą betę Smile
Na stacjonarnym (specyfikacja w sygnaturze) na 100% pójdzie. O laptopie nawet nie myśle bo bf3 na minimalnych to tylko w roździelczości 640x480 ma 60fps. Jak ustawiam natywną spada do 2fps Tongue. Ciekawe czy bedzie wsparcie Logitech Driving Force GT.

Filmik z Moskwy dla was: